Wiadomości z Instytutu

Zaproszenie na dyskusję online "Jak promować równouprawnienie w nauce"

W imieniu stowarzyszenia Women in Cognitive Science-Europe, serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w dyskusji panelowej online pt.: "How to promote equality in science?".

Psychologia (dla) aktywizmu

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie “Psychologia (dla) aktywizmu”, które odbędzie się 16 marca 2024 roku w Instytucie Psychologii UJ (ul. Ingardena 6, Kraków). Spotkanie poświęcone będzie przedstawieniu wyników badań prowadzonych w ramach projektu "Od apatii do przemocowego ekstremizmu: motywacyjne podstawy zaangażowania politycznego", który realizowany był w latach 2020-2024 we współpracy z Uniwersytetem w Oslo.

SCIENTIFIC SCHOLARSHIP FOR YOUNG RESEARCHERS

at the Faculty of Philosophy, in the Institute of Psychology within the project “Engaging the nature vs. nurture debate through the study of cognitive plasticity in blindness and deafness” funded by National Science Center, MAESTRO 10

SCIENTIFIC SCHOLARSHIP FOR YOUNG RESEARCHERS

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Sofii González Castro