Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Wiadomości z Instytutu

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Mostowik

Call for Commentaries in "Behavioral and Brain Sciences"

Dwa stypendia naukowe

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ogłasza nabór na dwa stanowiska stypendystów w projekcie NCN, SONATA BIS 5, pt. "Współzawodnictwo czy współpraca? Wpływ krótko- i długotrwałego kontaktu z językiem na mechanizmy regulacji języka i procesy poznawcze osób dwujęzycznych."

Pracownik naukowo-techniczny w Laboratorium Badania Bólu - konkurs

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ogłasza konkurs na stanowisko, w grupie pracowników naukowo-technicznych, w LABORATORIUM BADANIA BÓLU, w Zakładzie Psychologii Ogólnej, w ramach projektu pt. „Od(uczenie) się bólu przez konsekwencje. Tworzenie uczeniowej teorii działania placebo”, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu MAESTRO 12 (el. PSP: K/PBN/000046)

DWA STYPENDIA NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na DWA STYPENDIA NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Społecznej, w związku z realizacją projektu pt. „Zmiana przekonań dotyczących nauki i polityki: rola motywacji i strategii przetwarzania informacji” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu SONATA 17