Wiadomości z Instytutu

Coping with Lack of Control in a Social World

Dr Marcin Bukowski z Instytutu Psychologii UJ jest współredaktorem książki pt. "Coping with Lack of Control in a Social World"

Publikacja dra hab. Bartłomieja Dobroczyńskiego

Dr hab. Bartłomiej Dobroczyński z Instytutu Psychologii UJ i prof. Paweł Dybel zredagowali książkę pt. "Od Jekelsa do Witkacego. Psychoanaliza na ziemiach polskich pod zaborami 1900-1918. Wybór tekstów"

Rada Europy rekomenduje książkę autorstwa pracowników IPs

Rada Europy rekomenduje książkę autorstwa pracowników, doktorantów i współpracowników Instytutu Psychologii UJ pt. "Wybrane zagadnienia diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży w kontekście wielokulturowości oraz wielojęzyczności" jako przykład tzw. dobrych praktyk.

Publikacja w prestiżowym czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences

Nowa publikacja w prestiżowym czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences pt. "Task-specific reorganization of the auditory cortex in deaf humans" autorstwa Łukasza Boli, Marysi Zimmermann, Piotra Mostowskiego, Katarzyny Jednoróg, Artura Marchewki, Pawła Rutkowskiego oraz Marcina Szweda.
Jubileuszowy numer Charakterów

Najnowszy, jubileuszowy numer Charakterów, które obchodzą swoje dwudziestolecie, otwiera artykuł dr. Przemysława Bąbla z Instytutu Psychologii UJ