Konkurs dla studentów i doktorantów Instytutu Psychologii na wyjazdy w roku akademickim 2019/2020 w ramach programu Erasmus+

W terminie od 01 stycznia do 25 stycznia 2019 r. odbywać się będzie rekrutacja kandydatów do uzyskania stypendium programu Erasmus+ na wyjazdy w roku akademickim 2019/2020 (semestr zimowy i/lub letni).

Projekt dla olimpijczyków pt. „Szkoła Orłów”

Celem Projektu jest stworzenie indywidualnej ścieżki kształcenia wybitnie uzdolnionych studentów – laureatów olimpiad przedmiotowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Beneficjenci Projektu otrzymają stypendium (w kwocie 1370,70 zł miesięcznie przez okres maksymalnie 27 miesięcy) oraz wsparcie merytoryczne nauczyciela akademickiego (tutora) na okres udziału w Projekcie.

kurs: „Pomoc psychologiczna” (terminy egzaminów)

Ustalono terminy egzaminów z kursu obligatoryjnego dla III roku studiów: „Pomoc psychologiczna”.

Zimowa sesja egzaminacyjna 2018/2019 (wstępne harmonogramy)

Ustalono wstępne harmonogramy zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2018/2019.

konferencja „Choroba i Odpowiedzialność” (zaproszenie)

W imieniu Polskiego Towarzystwa Bioetycznego oraz Zakładu Badań nad Etyką Zawodową w Instytucie, zapraszam na konferencję „Choroba i Odpowiedzialność”.