Uwaga studenci II roku

Ustalono terminy egzaminu z kursu obligatoryjnego „Psychologia społeczna I”

Wstępny harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/2021 + życzenia

Ustalono terminy egzaminów z kursów obligatoryjnych i niektórych fakultatywnych, odbywających się w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/2021.

Zaproszenie na spotkanie: "Miasta nie żyją, niech żyją miasta?"

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na spotkanie współorganizowane przez Social (r)Evolutions Lab UJ oraz Oddział Krakowski PTS, Sekcję Socjologii Miasta PTS i Instytut Socjologii UJ.

TARGI PRACY ONLINE 7-11.12.2020. BIURO KARIER UJ - ogłoszenie

„Szukasz pracy, praktyk lub staży? A może zastanawiasz się jak wygląda rekrutacja od kuchni i o czym warto pamiętać ubiegając się o posadę w konkretnej firmie? Znajdź odpowiedzi na te i inne pytania biorąc udział w nadchodzącej edycji TARGÓW PRACY ONLINE!

O protestach raz jeszcze. „Perspektywa interdyscyplinarna” - zaproszenie na spotkanie

Social (r)Evolutions Lab, zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. „O protestach raz jeszcze. Perspektywa interdyscyplinarna”. Spotkanie będzie miało formę krótkich wystąpień i dyskusji wokół nich.