Rozpoczęcie zajęć edukacyjnych w roku akademickim 2018/2019

Termin rozpoczęcia zajęć.
Inauguracja nowego roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Psychologii UJ (zaproszenie)

Dyrekcja Instytutu Psychologii UJ, serdecznie zaprasza na inaugurację nowego roku akademickiego 2018/2019.
kurs: „Specyfika pracy psychologa w placówkach edukacyjnych” (ważne informacje)

Dr Krzysztof Nowakowski przekazuje ważne informacje na temat rozpoczęcia zajęć z kursu: „Specyfika pracy psychologa w placówkach edukacyjnych”, realizowanego w roku akademickim 2018/2019.
kurs: „Wielojęzyczność” (ważne informacje)

Mgr Joanna Durlik-Marcinkowska, przekazuje ważne informacje na temat kursu „Wielojęzyczność”, realizowanego w roku akademickim 2018/2019.
Ogłoszenie Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków serdecznie zaprasza wszystkich studentów psychologii do zapoznania się z ofertą i działalnością organizacji.