Uwaga nowy I rok studiów stacjonarnych - „Rejestracja na Wychowanie Fizyczne w semestrze zimowym 2018/2019”

Szanowni Państwo, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ, uprzejmie informuje o terminach rejestracji na zajęcia z wychowania fizycznego w semestrze zimowym w roku akademickim 2018/2019.
projekt „Paidagogos Pro” (informacje)

Informujemy, że w projekcie „Paidagogos Pro” bierze udział 34 studentek/ów. Uczestnicy zdecydowali się na podjęcie współpracy w ramach pisania swojej pracy magisterskiej z wybranymi przez siebie instytucjami.
kurs: „Neuropsychologia kliniczna z elementami diagnozy neuropsychologicznej” (dodatkowy termin egzaminu)

Dr Karolina Byczewska-Konieczny, ustaliła dodatkowy termin egzaminu z kursu: „Neuropsychologia kliniczna z elementami diagnozy neuropsychologicznej” dla osób uprawnionych.
kurs: „Psychologia starzenia się i starości” (dodatkowy termin egzaminu)

Dr Karolina Byczewska-Konieczny, ustaliła dodatkowy termin egzaminu z kursu: „Psychologia starzenia się i starości” dla osób uprawnionych.
kurs: „Metodologia III – Wnioskowanie statystyczne” (dodatkowy termin egzaminu)

Dr hab. Romuald Polczyk, prof. UJ, przekazuje informacje na temat dodatkowego terminu egzaminu z kursu obligatoryjnego: „Metodologia III – Wnioskowanie statystyczne”