Ankieta kwalifikacyjna na kurs: „Psychologia placebo”

Dr Elżbieta Bajcar, prosi osoby zapisane na kurs: „Psychologia placebo”, realizowany w roku akademickim 2018/2019, o wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej.
Ankieta kwalifikacyjna na kurs: „Psychologia bólu - od badań eksperymentalnych do praktyki klinicznej”

Dr hab. Przemysław Bąbel, prosi osoby zapisane na kurs: „Psychologia bólu - od badań eksperymentalnych do praktyki klinicznej”, realizowany w roku akademickim 2018/2019, o wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej.
Uwaga studenci obecnego I roku, a przyszłego II roku (studia stacjonarne). Zapisy na lektorat z języka angielskiego w roku akademickim 2018/2019

Ustalono miejsce, terminy oraz godziny zajęć z lektoratu, z języka angielskiego dla przyszłego II roku studentów psychologii, a obecnego jeszcze I roku (studiów stacjonarnych).
kurs: „Świadomość w ujęciu kognitywnym” (egzamin poprawkowy)

Dr hab. Michał Wierzchoń, ustalił termin egzaminu poprawkowego z kursu fakultatywnego: „Świadomość w ujęciu kognitywnym”
Egzamin poprawkowy z języka angielskiego (przypomnienie)

Mgr Małgorzata Cygan, ustaliła termin egzaminu poprawkowego z języka angielskiego.