Inauguracja nowego roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Psychologii UJ (zaproszenie)

Dyrekcja Instytutu Psychologii UJ, serdecznie zaprasza na inaugurację nowego roku akademickiego 2018/2019.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam na inaugurację roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Psychologii UJ, podczas której wykład inauguracyjny „Tolerancja w czasach niepewności” wygłosi prof. dr hab. Małgorzata Kossowska.
Uroczystość odbędzie się w poniedziałek 1 października 2018 r., o godz.15:00, w auli budynku Wydziału Filologicznego UJ (dawny budynek Wydziału Chemii) sala 213, przy ul. Ingardena 3 (naprzeciwko budynku Instytutu Psychologii).

Z wyrazami szacunku,
                                                                               dr hab. Michał Wierzchoń, prof. UJ