Wiadomości z Instytutu

Wywiad z prof. dr. hab. Edwardem Nęcką

Gorąco polecamy lekturę wywiadu z prof. dr. hab. Edwardem Nęcką - pracownikiem Instytutu Psychologii UJ i wiceprezesem Polskiej Akademii Nauk.

Nowe Labolatorium w Instytucie Psychologii

Dzięki dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na inwestycje w zakresie dużej infrastruktury badawczej zakupiono Przezczaszkowy stymulator magnetyczny z neuronawigacją

Wybory nowych członków Polskiej Akademii Nauk

Prof. dr hab. Małgorzata Kossowska z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego została wybrana członkiem korespondentem Polskiej Akademii Nauk. Gratulujemy!
Coping with Lack of Control in a Social World

Dr Marcin Bukowski z Instytutu Psychologii UJ jest współredaktorem książki pt. "Coping with Lack of Control in a Social World"

Publikacja dra hab. Bartłomieja Dobroczyńskiego

Dr hab. Bartłomiej Dobroczyński z Instytutu Psychologii UJ i prof. Paweł Dybel zredagowali książkę pt. "Od Jekelsa do Witkacego. Psychoanaliza na ziemiach polskich pod zaborami 1900-1918. Wybór tekstów"