kurs: „Psychologia rozwoju człowieka I” (wykład)

Dr hab. Marta Białecka-Pikul, przekazuje ważne informacje na temat wykładów z kursu obligatoryjnego dla II roku studiów: „Psychologia rozwoju człowieka I”.
Zdrowy Kontakt (wolontariat)

Rozpoczyna się kolejna edycja interdyscyplinarnego wolontariatu studenckiego „Zdrowy Kontakt” na oddziale geriatrycznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie we współpracy z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zapraszenie na wykład prof. Paul van Lange z Vrije

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na wykład, który wygłosi Prof. Paul van Lange z Vrije University w Amsterdamie.
Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom (zaproszenie)

Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom zaprasza do współpracy studentki i studentów w ramach wolontariatu.
„Psychologia Trzeciego Wieku - Program rozwoju kompetencji studentek i studentów psychologii w zakresie opieki nad osobami starszymi” (zaproszenie)

Zapraszamy studentki i studentów IV roku do udziału w rekrutacji do projektu "Psychologia Trzeciego Wieku - Program rozwoju kompetencji studentek i studentów psychologii w zakresie opieki nad osobami starszymi".