Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom (zaproszenie)

Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom zaprasza do współpracy studentki i studentów w ramach wolontariatu.

Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom, poszukuje wolontariuszy do zabawy z dziećmi z autyzmem zgodnie z zasadami metody 3i - intensywnej, indywidualnej, interaktywnej.  Studenci  kierunków psychologiczno – pedagogicznych mają możliwość równoczesnego odbywania praktyk w naszym ośrodku.  Wolontariuszom zapewniamy opiekę psychologa, systematyczne szkolenia. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie wstępne 16.10.2018, godz. 17.00 – 20.00 lub 18.10.2018, godz. 17.00 – 20.00 Więcej informacji o wolontariacie: tutaj i tutaj.