Wykłady dr hab. Grzegorza Iniewicza (ważne informacje)

Dr hab.Grzegorz Iniewicz, przekazuje ważne informacje odnośnie swoich kursów: „Wprowadzenia do psychoterapii” oraz „Rozwoju psychoseksualnego”
Warsztaty dr Laury Lemos (zaproszenie)

Zapraszamy do udziału w warsztatach prowadzonych przez dr Laurę Lemos z Instituto Superior Miguel Torga (Portugalia).
kurs: „Psychologia rozwoju człowieka I” (wykład)

Dr hab. Marta Białecka-Pikul, przekazuje ważne informacje na temat wykładów z kursu obligatoryjnego dla II roku studiów: „Psychologia rozwoju człowieka I”.
Zdrowy Kontakt (wolontariat)

Rozpoczyna się kolejna edycja interdyscyplinarnego wolontariatu studenckiego „Zdrowy Kontakt” na oddziale geriatrycznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie we współpracy z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zapraszenie na wykład prof. Paul van Lange z Vrije

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na wykład, który wygłosi Prof. Paul van Lange z Vrije University w Amsterdamie.