Wiadomości z Instytutu

Konkurs Wiedzy o Psychoterapii

Już niedługo widzimy się z Wami na pierwszym Konkursie Wiedzy o Psychoterapii organizowanym przez Sekcję Psychoterapii KNSP UJ

Wykład specjalny - spotkanie z autorkami "Przegrywa"

Warsztaty: Behavioral Dynamics in Social Interactions 2-4 MAJA 2024

Prof. Dobroczyński o wystawie "Nieznośna melancholia detalu albo niezadomowienie"

Właśnie ukazał się tekst prof. Bartłomieja Dobroczyńskiego poświęcony wystawie Aleksandry Młynarczyk-Gemzy "Nieznośna melancholia detalu albo niezadomowienie”.

13. edycja międzynarodowej konferencji NEURONUS Neuroscience Forum 2024

Neuronus Neuroscience Forum to największa międzynarodowa konferencja neuronaukowa w Polsce organizowana co dwa lata przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na program konferencji składają się sesje, wykłady i sympozja dotyczące różnych aspektów neuronauki - od poznawczych i obliczeniowych, przez molekularne, po medyczne i terapeutyczne.