13. edycja międzynarodowej konferencji NEURONUS Neuroscience Forum 2024

Neuronus Neuroscience Forum to największa międzynarodowa konferencja neuronaukowa w Polsce organizowana co dwa lata przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na program konferencji składają się sesje, wykłady i sympozja dotyczące różnych aspektów neuronauki - od poznawczych i obliczeniowych, przez molekularne, po medyczne i terapeutyczne.

Neuronus Neuroscience Forum to największa międzynarodowa konferencja neuronaukowa w Polsce, organizowana przez nasze Koło Naukowe! Na program konferencji składają się sesje, wykłady i sympozja dotyczące różnych aspektów neuronauki - od poznawczych i obliczeniowych, przez molekularne, po medyczne i terapeutyczne. Głównym celem wydarzenia jest zapewnienie zarówno młodym, jak i doświadczonym neuronaukowcom możliwości dzielenia się najnowszymi odkryciami, wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie neuronauki, a także nawiązywania cennych kontaktów z naukowcami reprezentującymi różne dziedziny neurobiologii.

Konferencja odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 25-27 kwietnia 2024 r.

Wydarzenie można śledzić na stronie neuronusforum.pl oraz w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco pojawiają się ważne daty, informacje o prelegentach i nie tylko:

facebook.com/neuronusforum
instagram.com/neuronus.neuroscience.forum