Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Administracja

Administracja

Rzecznik Prasowy Instytutu

dr Samuel Nowak, pok. 3.22

samuel.nowak@uj.edu.pl

+48 798 866 916

dyżury w Instytucie: 3.06 (środa), 5.06 (piątek)

Sekretariat ds. projektow badawczych

mgr Małgorzata Warysz, pok. 3.24

tel. 12 663-24-19, malgorzata.warysz@uj.edu.pl

dyżury w Instytucie: 5.06 (piątek)


mgr inż. Małgorzata Bener, pok. 3.24

tel. 12 663-24-07, malgorzata.bener@uj.edu.pl

dyżury w Instytucie: 3.06 (środa)

Sekretariat ds. planowania studiów i obsługi projektów PRELUDIUM

mgr Adrianna Witek pok. 3.23

tel. 12 663-24-13, adrianna.witek@uj.edu.pl

dyżury w Instytucie: 4.06 (czwartek)

​Pracownia Dydaktyki

Kierownik pracowni: mgr inż. Agata Lorens

Sekretariat studiów stacjonarnych – rok II–V

mgr inż. Agata Lorens, pok. 2.06

tel. 12 663-24-01, a.lorens@uj.edu.pl

dyżury: poniedziałek-czwartek: 11:00-14:00


Sekretariat studiów stacjonarnych – rok I

mgr Małgorzata Manwelian, pok. 2.06,

tel. 12 663-24-06, m.manwelian@uj.edu.pl

dyżury: poniedziałek-czwartek: 11:00-14:00


Sekretariat studiów niestacjonarnych – rok II-V i studiów doktoranckich – rok I-IV 

mgr Małgorzata Wojciechowska, pok. 2.05 

tel. 12 663-24-08, gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

dyżury: poniedziałek, wtorek, czwartek: 11:00-14:00, środa: 13:00-16:00

 

Zarządzanie salami i harmonogramem

mgr Łukasz Żuraw, pok. 3.23

tel. 12 663-24-18, lukasz.zuraw@uj.edu.pl

dyżury w Instytucie: wtorek i czwartek: 7:00-15:00

​Instytutowa Koordynatorka Programu ERASMUS+

dr Weronika Kałwak, pok. 2.08

tel. 12 663-24-05, erasmus.psych@uj.edu.pl

Uwaga: dyżury koordynatora programu Erasmus + odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się mailowym: weronika.kalwak@uj.edu.pl

Biblioteka

e-mail: biblioteka.psychologia@uj.edu.pl

 

mgr Jarosław Bener - kierownik, pok. 1.03 

tel. 12 663-24-45, j.bener@uj.edu.pl

 

Bogusława Brajer, pok. 1.03

tel. 12 663-24-45, boguslawa.brajer@uj.edu.pl

​Pracowania Psychologii Dziecka

kierownik pracowni: dr Jadwiga Wrońska

Strona Pracowni

mgr Anna Stypuła - samodzielny psycholog

mgr Joanna Jakubowska

tel. 12 416 37 57

​Obsługa administracyjna projektu „NeuroSmog”

mgr Maja Kosek, pok. 3.22,

dyżury w Instytucie: 4.06 (czwartek)

tel. 12 663-24-15, maja.kosek@uj.edu.pl

dyżury w Instytucie: 4.06 (czwartek)

Korekta językowa tekstów

Michael Timberlake, pok. 2.13

tel. 12 663-24-18, michael.timberlake@uj.edu.pl