Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Administracja

Administracja

mgr Monika Mielech, pok. 3.20

instytut.psychologii@uj.edu.pl

monika.mielech@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-15

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

dr Samuel Nowak, pok. 3.22

samuel.nowak@uj.edu.pl

tel. +48 798-866-916

poniedziałek–piątek 9.00-17.00

Studia stacjonarne – rok II–V

mgr inż. Agata Lorens, pok. 2.06 - Kierownik

a.lorens@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-01

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

dyżury dla studentów: poniedziałek-czwartek: 11:00-14:00

 

Studia stacjonarne – rok I

mgr Małgorzata Manwelian, pok. 2.06,

m.manwelian@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-06

poniedziałek-piątek 7:00-15:00

dyżury dla studentów: poniedziałek-czwartek: 11:00-14:00

 

Studia niestacjonarne – rok III-V i studia doktoranckie – rok I-IV 

mgr Małgorzata Wojciechowska, pok. 2.05 

gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-08

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

dyżury dla studentów: poniedziałek, wtorek, czwartek: 11:00-14:00, środa: 13:00-16:00

 

Zarządzanie salami i harmonogramem

mgr Łukasz Żuraw, pok. 3.23

lukasz.zuraw@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-18

poniedziałek-piątek: 7:30-15:30

    

Projekty badawcze

mgr Małgorzata Warysz, pok. 3.24 - Kierownik

malgorzata.warysz@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-19

poniedziałek-piątek 6:30-14:30 

 

mgr inż. Małgorzata Bener, pok. 3.24

malgorzata.bener@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-07

poniedziałek-piątek 6:30-14:30

 

Planowanie studiów, projekty PRELUDIUM

mgr Adrianna Witek pok. 3.23

adrianna.witek@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-13

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

 

mgr Joanna Kotlarz, pok. 2.13

joanna.kotlarz@uj.edu.pl

tel. +48 506-006-552

 

mgr Mariola Piotrowska, pok. 2.13

mariola.piotrowska@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-77

 

dr Małgorzata Hołda, pok. 2.08

erasmus.psych@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-05

UWAGA: dyżury koordynatora programu Erasmus + odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się mailowym: erasmus.psych@uj.edu.pl

Strona Biblioteki.

e-mail: biblioteka.psychologia@uj.edu.pl

 

mgr Jarosław Bener - kierownik, pok. 1.03 

j.bener@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-45

 

Bogusława Brajer, pok. 1.03

boguslawa.brajer@uj.edu.pl

tel. 12 663-24-45

Michael Timberlake

michael.timberlake@uj.edu.pl

URLOP w dniach 02.08.2021 - 05.09.2021 

 

UWAGA: prośby o korektę językową artykułów do czasopism z listy JCR, których autorami lub współautorami są pracownicy IPs należy kierować na adres instytut.psychologii@uj.edu.pl