Obrona rozprawy doktorskiej mgr Sofii González Castro

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego  uprzejmie zawiadamia,  że w dniu 11 marca 2024 roku (poniedziałek) o godzinie 15:15, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Sofii González Castro pt.: Flexibility of social categorization in bilinguals: The role of executive control and motivation.

Promotorzy:

dr hab. Zofia Wodniecka-Chlipalska, prof. UJ

dr hab.Marcin Bukowski, prof. UJ

Recenzenci:

prof. Teresa Bajo (Department of Experimental Psychology Research Center for Mind, Brain and Behavior (CIMCYC) University of Granada)

prof. Debra Titone (Professor of Psychology Canada Research Chair in Language & Multilingualism McGill University)

dr hab. Michał Bilewicz, prof. UW (Wydział Psychologii UW w Warszawie)

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdą Państwo rozprawę doktorską mgr Sofii González Castro oraz jej recenzje - tutaj.

Korzystając z tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym:

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw