Obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Wiercioch-Kuzianik

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 2 lutego 2024 roku (piątek) o  godzinie 14:00, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Wiercioch-Kuzianik pt.: Colors of Pain: Investigation of the Factors Influencing the Effects of Colours on Pain Perception.

Promotor:

prof. dr hab. Przemysław Bąbel

Recenzentki:

dr hab. Kamila Jankowiak-Siuda, prof. USWPS (Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie)

dr hab. Małgorzata Sobol, prof. UW (Wydział Psychologii Uniwersytet Warszawski)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Karoliny Wiercioch-Kuzianik oraz jej streszczenie - tutaj.

Korzystając z poniższego tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym:

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw