Obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Durlik-Marcinowskiej

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że  w  dniu  18 stycznia 2024 roku (czwartek), o godzinie  14:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Joanny Durlik-Marcinowskiej pt.: How do  language proficiency and immersion experience modulate interference between languages? Mechanisms underlying language processing in multilinguals.

Promotorka:

dr hab. Zofia Wodniecka-Chlipalska, prof. UJ

Recenzentki:

prof.  Susan Bobb (Professor of Psychology, Gordon Colleege in Wenham USA)

prof. Daniela Paolieri (Department of Experimental Psychology University of Granada in Spain (Hiszpania))

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Joanny Durlik-Marcinowskiej oraz jej streszczenie - tutaj.

Za pośrednictwem tego linku będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym:

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw