Obrona rozprawy doktorskiej mgr Agaty Wolnej

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 27 listopada 2023 roku (poniedziałek) o godzinie 10:00, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agaty Wolnej pt.: Understanding engagement of language control in bilingual speech production.

Promotorka:

dr hab. Zofia Wodniecka-Chlipalska, prof. UJ

Promotor pomocniczy:

dr Jakub Szewczyk

Recenzenci:

prof. dr hab. Katarzyna Jednoróg (Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN w Warszawie)

prof. Robert Hartsuiker (Department of  Experimental Psychology, Ghent University Belgium)

prof. Christos Pliatsikas (School of Psychology and Clinical Language Sciences, University of Reading, Whiteknights)

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdą Państwo rozprawę doktorską mgr Agaty Wolnej oraz jej recenzje - tutaj

Korzystając z tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym:

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw