Obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Doroszuk

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 23 listopada 2023 roku (czwartek) o godzinie 14:30, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Doroszuk pt.: The relationship between intergroup emotional similarity and well-being among immigrants: The role of meta-prejudice and self-categorization.

Promotorka:

prof. dr hab. Małgorzata Kossowska

Promotorka pomocnicza:

dr Mirjana Rupar

Recenzentki:

prof. dr hab. Anna Kwiatkowska (Instytut Psychologii PAN w Warszawie)

dr hab. Natasza Kosakowska-Berezecka, prof. UG (Instytut Psychologii UG w Gdańsku)

dr hab. Katarzyna Cantarero (Centrum Badań nad Zachowaniami Społecznymi Wydział Psychologii USWPS we Wrocławiu)

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdą Państwo rozprawę doktorską mgr Marty Doroszuk oraz jej recenzje - tutaj.

Korzystając z tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym:

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw