Obrona rozprawy doktorskiej mgr Kingi Ciupińskiej

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 23 listopada 2023 roku (czwartek) o  godzinie 8:45, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Kingi Ciupińskiej pt.: In search of true neurophysiological underpinnings of consciousness. Event-related potential correlates of visual and auditory awareness.

Promotor:

prof. dr hab. Michał Wierzchoń

Promotor pomocniczy:

dr hab. Michał Bola, prof. IBD PAN (Instytut Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie)

Recenzenci:

prof. Dominique Lamy (The School of Psychology Sciences and The Sagol School of Neuroscience, Tel Aviv University)

dr hab. Robert van der Lubbe, prof. UAM (Laboratorium Fizyki Widzenia i Optometrii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)

dr hab. Jarosław Michałowski, prof. USWPS (Instytut Psychologii USWPS w Poznaniu)

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw