Obrona rozprawy doktorskiej mgr Hanny Kucwaj

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego  uprzejmie zawiadamia, że w dniu 30 października 2023 roku (poniedziałek) o godzinie 10:00 w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Hanny Kucwaj pt.: Analytical and Creative Thinking on Semantically Rich Problems in the Healthy and the Distorted Mind.

Promotor:

prof. dr hab. Adam Chuderski

Recenzenci:

prof. dr hab. Grzegorz Sędek (Instytut Psychologii Uniwersytetu Humanistycznspołecznego SWPS w Warszawie)

prof. dr hab. Maciej Karwowski (Instytut Psychologii UWr we Wrocławiu)

dr hab. Aneta Brzezicka, prof. USWPS (Instytut Psychologii Uniwersytetu Humanistycznspołecznego SWPS w Warszawie)

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdą Państwo rozprawę doktorską mgr Hanny Kucwaj oraz jej recenzje - tutaj

Korzystając z tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym:

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw