Obrona rozprawy doktorskiej mgr Gabrieli Gore-Gorszewskiej

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego  uprzejmie zawiadamia, że w dniu  26 września 2023 roku (wtorek) o godzinie 11:00, w sali  2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Gabrieli Gore-Gorszewskiej pt.: Older Polish adults narratives on their past and present sexuality. Exploring the intersection of socio-cultural background and sexual scripts theory.

Promotor:

dr hab. Grzegorz Iniewicz, prof. UJ

Recenzenci:

dr hab. Michał Lew-Starowicz, prof. CMKP (Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie)

dr hab. Emilia Soroko, prof. UAM (Wydział Psychologii i Kognitywistyki UAM w Poznaniu)

dr hab. Justyna Ziółkowska, prof. USWPS (Wydział Psychologii USWPS we Wrocławiu)

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdą Państwo rozprawę doktorską mgr Gabrieli Gore-Gorszewskiej oraz jej recenzje - tutaj.

Korzystając z tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym:

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw