Stypendia naukowe dla młodych naukowców

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza dwa konkursy na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Rozwojowej i Wychowawczej im. Stefana Szumana,

w związku z realizacją projektu pt. Stres w okresie prenatalnym a niemowlęca reaktywność temperamentalna i reaktywność na stres — rola jakości interakcji matki i niemowlęcia oraz składu dziecięcej mikrobiotym, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 24.

linki do ogłoszeń na stronie NCN:

link 1

link 2

aktualizacja: 24/07/2023

ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSÓW

Uprzejmie informujemy, że dokonano rozstrzygnięcia konkursów na stanowiska stypendysty w projekcie pt. Stres w okresie prenatalnym a niemowlęca reaktywność temperamentalna i reaktywność na stres — rola jakości interakcji matki i niemowlęcia oraz składu dziecięcej mikrobiotym, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 24.

W pierwszym ogłoszonym konkursie wyłoniono Panią Michalinę Kurowską, która od września br. dołączy do zespołu projektowego pod kierownictwem dr hab. Wojciecha Dragana, prof. UJ, natomiast w drugim konkursie nikt nie spełnił kryteriów konkursowych.