Obrona rozprawy doktorskiej mgra Radosława Stupaka

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że  w dniu 28 czerwca 2022 roku (wtorek) o godzinie 12:00 w sali 2.15 Instytutu Psychologii, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Radosława Stupaka pt.: Model biomedyczny w psychopatologii i opozycja wobec niego. Perspektywa psychologiczna.

Promotor:

dr hab. Bartłomiej Dobroczyński, prof. UJ

Recenzenci:

prof. dr hab. Dariusz Galasiński (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr we Wrocławiu)

dr hab. Andrzej Kapusta, prof. UMCS (Katedra Estetyki i Fiolozofii Kultury UMCS w Lublinie)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr. Radosława Stupaka oraz jej streszczenie - tutaj.

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw