Obrona rozprawy doktorskiej mgra Simona Del Pin

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego  uprzejmie zawiadamia, że w dniu 19 listopada 2021 roku (piątek), o godzinie  8:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgra Simona Del Pin pt.: Comparing theories of consciousness: Theoretical and methodological advances.

Promotor:

prof. dr hab. Michał Wierzchoń

Recenzenci:

prof.  Axel Cleeremans

prof. Naostugu Tsuchiya

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgra Simona Del Pin oraz jej streszczenie (tutaj).

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12:00, 18 listopada 2021 roku (czwartek) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw