Obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Bańbury-Nowak

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego  uprzejmie zawiadamia, że  w dniu 18 listopada 2021 roku (czwartek) o godzinie 10:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Bańbury-Nowak pt.: Stygmatyzacja publiczna i osobista osób chorujących psychicznie w ujęciu egzystencjalnym – fenomenologiczno-hermeneutyczna analiza wypowiedzi seniorów.

Promotorka:

dr hab. Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz, prof. UJ

Recenzentki:

prof. dr hab. Stanisława Steuden (Wydział Nauk Społecznych, KUL w Lublinie)

dr hab. Maria Straś-Romanowska, prof. DSW (Kolegium Studiów Psychologicznych DSW we Wrocławiu)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Anny Bańbury-Nowak oraz jej streszczenie (tutaj):

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12:00, 17 listopada 2021 roku (środy) pod adresem mailowym: gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw