Obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Mijas

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że  w dniu 3 listopada 2021 roku (środa) o godzinie 11:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Magdaleny Mijas pt.: Tożsamość jako stygmat. Psychologiczne aspekty społecznego wykluczenia osób nieheteroseksualnych.

Promotor:

dr hab. Bartłomiej Dobroczyński, prof. UJ

Recenzenci:

prof.  dr hab. Maria Beisert (Wydział Psychologii i Kognitywistyki UAM w Poznaniu)

prof. dr hab. Mariola Bidzan (Wydział Nauk Społeczych UG w Gdańsku)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Magdaleny Mijas oraz jej streszczenie:(tutaj)

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12.00, 2 listopada 2021 roku (wtorek) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw