Joanna Szczotka laureatką nagrody!

Instytut Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Psychologii UJ oraz Polskim Towarzystwem Kognitywistycznym ogłosiły zwycięzców Nagrody Imienia Profesora Jerzego Perzanowskiego za rok 2019.

Do konkursu zgłaszane mogą być prace magisterskie, których obrona odbyła się dowolnego dnia 2019 roku, albo prace doktorskie, względem których uchwała właściwej rady nadającej stopień naukowy została podjęta w dowolnym dniu 2019 roku.

Joanna Szczotka, członkini zespołu C-Lab, otrzymała nagrodę w kategorii prac magisterskich. Nagrodzona rozprawa to “Spatial experience in action: multisensory mechanisms of peripersonal space and its plasticity” została obroniona w Instytucie Psychologii UJ.

Laureatem Nagrody im. Profesora Perzanowskiego w kategorii prac doktorskich został doktor Maciej Raś. Jego praca “Neural bases and mechanisms of actions involving complex tools” została obroniona w Instytucie Psychologii z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej o nagrodzie na stronie Zakładu Kognitywistyki UJ.