Rekrutacja na ścieżkę Psychologia organizacji i reklamy

Osoby zainteresowane rekrutacją na ścieżkę Psychologia organizacji i reklamy proszone są o wypełnienie ankiety. Ankietę należy wypełnić do 9 lipca b.r.

Rekrutacja na ścieżkę Psychologia kliniczna i psychologia zdrowia

Osoby zainteresowane przyjęciem na ścieżkę proszę o przesłanie do 8 lipca b.r. dokumentów wymienionych w ogłoszeniu na adres agata.blaut@uj.edu.pl

Rekrutacja na ścieżkę Psychologia edukacji

Osoby zainteresowane studiowaniem ścieżki Psychologia edukacji proszone są o przesłanie dokumentów na adres: d.czyzowska@uj.edu.pl. Dokumenty podane w ogłoszeniu należy wysłać do 9 lipca b.r.

Rekrutacja na ścieżkę specjalizacyjną Psychologia sądowa

Osoby zainteresowane zapisem na ścieżkę specjalizacyjną Psychologia sądowa proszone są o przysłanie do dnia 9 lipca 2020 (czwartek) na adres: malwina.szpitalak@uj.edu.pl dokumentów zgodnie z informacją podaną w ogłoszeniu.

Test plasujący z języka angielskiego dla studentów I roku studiów stacjonarnych

Prosimy studentów I roku studiów stacjonarnych o wypełnienie testu poziomującego z języka angielskiego.