Rekrutacja na ścieżkę Psychologia edukacji

Osoby zainteresowane studiowaniem ścieżki Psychologia edukacji proszone są o przesłanie dokumentów na adres: d.czyzowska@uj.edu.pl. Dokumenty podane w ogłoszeniu należy wysłać do 9 lipca b.r.

Osoby zainteresowane studiowaniem ścieżki Psychologia edukacji proszone są o przesłanie na mój adres: d.czyzowska@uj.edu.pl następujących dokumentów:

1. Listu motywacyjnego

2. Wykazu praktyk, wolontariatów, staży odbytych w poradniach psychologicznych dla dzieci i młodzieży, szkołach, przedszkolach, ośrodkach pomocy psychologicznej dla dziecka i jego rodziny oraz placówkach zajmujących się wspomaganiem rozwoju osób dorosłych.

3. Oceny z następujących przedmiotów: Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia I; Psychologia rozwoju w biegu życia II; Psychologia edukacji.

Dokumenty proszę przesyłać do 9.07. W tytule maila proszę wpisać: Rekrutacja na ścieżkę Psychologia edukacji.

Z poważaniem,

dr hab. Dorota Czyżowska, prof. UJ