Ścieżka specjalizacyjna "Psychologia sportu"

Informacja dla kandydatów na ścieżkę specjalizacyjna "Psychologia sportu"
Zapraszamy do udziału w badaniu

Zapraszamy do udziału w walidacji polskiej wersji testów przesiewowych
Zapraszamy do udziału w eksperymencie

Instytut Psychologii UJ serdecznie zaprasza do udziału w odpłatnym eksperymencie dotyczącym psychologicznych uwarunkowań zeznań świadków
Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC

Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ
Zapraszamy do udział w realizacji projektu dra hab. Marcina Szweda

Zapraszamy do udział w realizacji projektu dotyczącego neuroobrazowania plastyczności mózgu w Zespole dra hab. Marcina Szweda (Instytut Psychologii UJ, Kraków) . Oferta adresowana jest do absolwentów lub studentów kończących ostatni rok studiów magisterskich oraz uczestników I roku studiów doktoranckich w dziedzinach: psychologia, neurobiologia, biologia, biofizyka, bioinformatyka, psychologia, pedagogika specjalna, matematyka, informatyka, inżynieria, fizyka, i pokrewne.