kurs: „Neuropsychologia kliniczna z elementami diagnozy neuropsychologicznej” (egzamin)

Ustalono termin egzaminu.

kurs: „Psychologia społeczna II” (egzamin)

Ustalono termin egzaminu.

Psychologia zeznań swiadków (egzamin)

Błędne godziny egzaminu.

Wstępny harmonogram letniej sesji egzaminacyjnej 2018/2019

Ustalono terminy niektórych egzaminów w czasie letniej sesji egzaminacyjnej 2018/2019.

Spacer edukacyjny: Dziedzictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego - zaproszenie

W ramach „Projektu ZintegrUJ” serdecznie zapraszamy na II edycję wydarzenia; Spacer edukacyjny: Dziedzictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego (https://www.facebook.com/events/650393678738771/). Podczas tego jednodniowego kursu zdobędziesz nie tylko punkty ECTS, ale przede wszystkim gruntowną wiedzę przekazaną przez wybitnych naukowców. Poznasz najciekawsze miejsca związane z Uniwersytetem oraz fascynujące historie. I bez wątpienia miło spędzisz czas integrując się ze studentami najróżniejszych kierunków ;) Nie może Cię zabraknąć!