Kursy prowadzone przez prof. Towla - ważna informacja dla uczestników

Zajęcia nie odbędą się w tym roku akademickim.
Program Paidagogos PRO - ważne informacje

Uprzejmie informujemy o aktualnej sytuacji w projekcie Paidagogos PRO - obecna edycja projektu kończy się jesienią 2019 r. Uczestnicy/czki programu są w trakcie pisania prac magisterskich.
Uwaga osoby zainteresowane Ścieżką Psychologii Sportu

Projekcja filmu dokumentalnego o trenerze tenisa Nicku Bollettierim, odbędzie się w czwartek 28.03.2019 r., o godz. 18:45 w Małopolskim Ogrodzie Sztuk przy ul. Rajskiej.
Warunki przeniesienia na psychologię w Instytucie Psychologii UJ w roku akademickim 2020/2021

Nabór na psychologię w trybie przeniesienia z innej uczelni w roku akademickim 2020/2021, odbywa się na podstawie testu z lektury.
Uprawnienia pedagogiczne (ważne informacje)

Uprzejmie przypominam osobom realizującym zajęcia w ramach przygotowania pedagogicznego, że jako praktykę zaliczyć można takie działania podejmowane w szkołach i poradniach, które zgłoszone były jako praktyki tzn. studentka/student otrzymała/otrzymał skierowanie na praktykę wraz z jej planem i może przedstawić zaświadczenie o odbyciu praktyki wraz z opinią opiekuna, którym był psycholog.