„Nowe tendencje w psychologii i pedagogice”- zaproszenie na konferencję

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu ma zaszczyt zaprosić do udziału w II Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej nt. ,,Nowych tendencji w psychologii i pedagogice”

Szanowni Państwo,

W imieniu społeczności Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu mamy zaszczyt zaprosić do udziału w II Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej nt. ,,Nowe tendencje w psychologii i pedagogice”, organizowanej przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu, która odbędzie się dnia 21 czerwca 2018 roku (czwartek) w budynku Wyższej Szkoły Handlowej, w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.
Konferencja ma na celu wymianę współczesnej wiedzy i doświadczeń w obszarze psychologii i pedagogiki. W załączniku (pliki do pobrania), przesyłamy szczegóły wydarzenia.

Komitet Organizacyjny Konferencji

Wydział Nauk Społecznych WSH
Studenckie Koło Naukowe Psychologii
Koło Młodych Pedagogów
ul. Traugutta 61a
26-600 Radom
e-mail:psyche@wsh.pl

Informacja o konferencji dostępna jet również na stronie internetowej (tutaj).

zaproszenie na konferencję
karta zgłoszenia