Przejdź do głównej treści

Było z nami blisko 2000 szkół! test

Było z nami blisko 2000 szkół! test

Przez cały maj zachęcałyśmy szkoły z całej Polski: podarujmy uczniom i uczennicom tydzień ulgi! Dziękujemy wszystkim za udział.

Jeśli mapa nie wyświetla się poprawnie, kliknij w ten link.

Nasza kampania dobiegła końca – dziękujemy Wam wszystkim za tak liczny udział. 

Pandemia i społeczna izolacja to szczególnie trudny czas dla uczniów i uczennic szkół podstawowych i średnich. “Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do dyrektorów i dyrektorek, nauczycieli i nauczycielek – podarujmy młodzieży tydzień bez sprawdzianów i zadań domowych. Wszystko to po to, aby obniżyć stres towarzyszący dzieciom na co dzień i zadbać o dobrostan psychiczny uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek” – wyjaśnia prof. Aleksandra Gruszka -Gosiewska, zastępczyni dyrektora Instytutu Psychologii UJ.

Obejrzyj konferencję i prasową z udziałem prof. A. Gruszki-Gosiewskiej, prof. Magdaleny Śmiei z Pracowni Emocji i Motywacji w Instytucie Psychologii UJ, dr Małgorzaty Turczyk z Instytutu Pedagogiki UJ oraz Julii Malik, maturzystki z III LO w Krakowie i przewodniczącej Młodzieżowej Rady Krakowa.

Drogie szkoły! Nie potrzebujcie naszej zgody. Za to my potrzebujemy Waszej zgody, aby umieścić Was na poniższej liście. 

Oficjalny udział potwierdziło blisko 1300 szkół:

  1. Szkoła Podstawowa w Obrubnikach
  2. Zespół Szkół im. Juliusza Verne'a w Kielcach
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Wojciecha, Kraków
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu 
  5. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego
  6. Szkoła podstawowa w Kostomłotach im. 4 pułku piechoty Legionów AK
  7. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
  8. Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie 
  9. Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego, Gać 53, 55-200 Oława 
  10. Szkoła Podstawowa w Dubeninkach, Szkolna 1, 19-504 Dubeninki
  11. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy
  12. Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy, ul. Szkolna 2a
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu, ul. Kamienna 2, 49-300 Brzeg
  14. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Biedaczowie
  15. SP Sławsko, Sławsko 95a, 76-100 Sławno
  16. SP Warszkowo, ul. Szkolna 17, 76-100 Sławno
  17. Szkoła Podstawowa w Bziance, Bzianka 191
  18. Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu
  19. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie 
  20. Szkoła Podstawowa nr 5, Zgierz
  21. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach
  22. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Strzałkowie, Strzałków, 97-500 Radomsko
  23. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie 
  24. Szkoła  Podstawowa w Domaszewnicy Kolonia Domaszewska 8
  25. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu
  26. Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
  27. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
  28. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
  29. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
  30. Szkoła Podstawowa Nr 361 w Warszawie
  31. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
  32. Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w Smerdynie
  33. Szkoła podstawowa w Bibicach 
  34. Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego, Warszawa
  35. Szkoła Podstawowa im.Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Rudnikach.Rudniki 87
  36. Szkoła Podstawowa nr 63 im. K. Zakrzewskiego w Poznaniu
  37. Szkoła Podstawowa nr1 w Czeladzi
  38. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno- Oświatowego w Łodzi
  39. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach
  40. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Byczu
  41. I Prywatne Liceum Ogolnoksztalcace w Słupsku
  42. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3  im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
  43. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w Świebodzinie
  44. WADOWICE GÓRNE 
  45. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice
  46. Szkoła Podstawowa im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach, Nowe Zduny 88
  47. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu
  48. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Raciborzu, ul. Juliana Tuwima 1
  49. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
  50. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
  51. Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. Inka, 77-330 Czarne
  52. Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie
  53. Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
  54. Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
  55. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Brzegu Dolnym
  56. Szkoła Podstawa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie 
  57. Szkoła Podstawowa im.Stanisława Mikołajczyka w Starym Widzimiu
  58. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CZELADZI
  59. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu
  60. VIII LO W LUBLINIE 
  61. Gdyńska Szkoła Społeczna, Gdynia 
  62. Nienowice 122
  63. szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu
  64. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, Krynica-Zdrój
  65. Zespół Szkół w Domosławicach im. ks. prof. Józefa Tischnera
  66. Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Policach
  67. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzybodze
  68. Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego w Warszawie
  69. Szkoła Podstawowa nr 316 w Zespole szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Warszawie
  70. Publiczna Szkoła Podstawowa w Głazowie
  71. Szkoła Podstawowa nr 1 w Toruniu
  72. Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach, Piekary 100
  73. Szkoła Podstawowa nr 26 Kraków
  74. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II, Michałowice k. Warszawy
  75. Szkoła Podstawowa w Dubinie
  76. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie
  77. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II z oddzialami przedszkolnymi w Jarząbkowie 
  78. Szkoła Podstawowa nr 55 w Łodzi
  79. Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu
  80. Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Mrzygłodzie
  81. Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu 
  82. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej
  83. Zespół Szkół Oświatowych nr 3    Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie
  84. Szkoła Podstawowa w Kijach, Kije 141 A, 66-100 Sulechów
  85. Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa w Warszawie
  86. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Toruniu
  87. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bożejowicach
  88. Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" w Warszawie
  89. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP, Kraków
  90. Technikum nr 21 w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego w Łodzi
  91. Branżowa Szkoła I stopnia nr 21 w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilońskiego w Łodzi
  92. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej w Milówce
  93. Szkoła Podstawowa w Masłowie
  94. I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
  95. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej
  96. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach
  97. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Grodzisku Mazowieckim 
  98. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wołominie
  99. Pierwsze Prywatne Liceum Ogólnokształcące Leonarda Piwoni, Szczecin
  100. SZKOŁA PODSTAWOWA W STRACHOCINIE, STRACHOCIN 26, 73-110 STARGARD
  101. Szkoła Podstawowa im. Z. Kossak w Pierśćcu
  102. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce, Muchówka 135, 32-722 Królówka
  103. Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Mirosława Biernackiego, ul. Miedziana 8, 00-814 Warszawa
  104. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszowie
  105. Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym  
  106. Szkoła Podstawowa nr 1 im Gustawa Morcinka w Skoczowie
  107. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łańcucie
  108. Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima w Zabrzu
  109. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szydłowie, Szydłów 1
  110. Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu
  111. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju w Oświęcimiu
  112. Szkoła Podstawowa w Osiedlu Niewiadów im. Polskich Olimpijczyków
  113. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Podstawową Filialną w Skawie
  114. Szkoła Podstawowa Nr 166 w Łodzi
  115. Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu
  116. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Raciborzu
  117. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dobrzeniu Dobrzeń 9a
  118. S P im.M.Konopnickiej w Kazimierzu
  119. Zespół Edukacyjny nr 1, Świebodzin
  120. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej
  121.  Szkoła Podstawowa nr 3  z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
  122. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce
  123. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy, ul. Sportowa 2, 32-085 Modlnica
  124. Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa w Warszawie
  125. Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ
  126. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami lntegracyjnymi, Libiąż
  127. Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej im. J.M.Ossolińskiego
  128. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu
  129. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza , ul.gen.A.E.Fieldorfa "Nila" 4/6 , 07-410 Ostrołęka
  130. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi
  131. SP 43 im. KEN w Krakowie
  132. Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj 
  133. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Skalskiego w Polichnie 
  134. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach
  135. Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  136. Szkoła Podstawowa nr 209 w Warszawie, Al. Reymonta 25
  137. Zespół Szkół w Radominie,  87-404 Radomin kuj/pom
  138. Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach
  139. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Radomsku
  140. Szkoła Podstawowa 142 w Łodzi
  141. Szkoła Podstawowa SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Żywcu
  142. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Wołominie
  143. Szkoła Podstawowa im. Bł. O. Narcyza Jana Turchana w Trąbkach
  144. Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Ligocie Małej
  145. Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku
  146. Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks.J. Twardowskiego w Warszawie
  147. Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Tomaszowie Mazowieckim
  148. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie
  149. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pamięci Wanat w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej
  150. Szkoła Podstawowa nr 6 im Akademii Miechocińskiej w Tarnobrzegu
  151. Zespół Szkół Muzycznych im.Czesława Niemena; Włocławek
  152. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, Sandomierz
  153. ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
  154. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie
  155. Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
  156. Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP w Krakowie
  157. Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Dąbrowicy DĄBROWICA 67, 32- 744 Łapczyca
  158. Szkołs Podstawowa nr 3 w Swarzędzu
  159. Szkoła Podstawowa Nr1 im. Bolesława Prusa, ul. M. Konopnickiej 2 56 - 200 Góra
  160. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
  161. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w Górze
  162. Szkoła Podstawowa w Borecznie, Boreczno22
  163. Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej, Garwolin
  164. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Szybowicach
  165. os. Mielżyńskiego 3a,  62-020 Swarzędz
  166. Szkoła Podstawowa w Dunowie  Dunowo 11  76-024 Świeszyno
  167. Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie
  168. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie
  169. Szkoła Podstawowa w Rogowie, 44-362 Rogów, Szkolna 2
  170. Szkoła Podstawowa w Czaszynie
  171. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Rudzie Śląskiej
  172. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w Będzinie
  173. Zespół szkolno-przedszkolny w Łowyniu
  174. Szkoła Podstawowa nr 16 im płk. Z. Makowieckiego
  175. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bł. Jana Pawła II w Libiążu
  176. Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach Śmiechowice 99 27-650 Samborzec
  177. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi
  178. Szkoła Podstawowa w Łązynie 
  179. SZKOLA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GŁOSKOWIE
  180. Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym
  181. Szkoła Podstawowa w Dłużcu 
  182. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu
  183. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich Chodzież
  184. Szkoła Podstawowa w Ociesękach, 
  185. Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Mieczysława Smorawińskiego w Turku
  186. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie
  187. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu
  188. Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Piekarach Śląskich
  189. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie
  190. Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie
  191. Szkoła Podstawowa im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie
  192. SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej" w Warszawie
  193. Szkoła Podstawowa Nr 22 Im. Karola Miarki z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie
  194. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II -Sztum
  195. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach
  196. Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czulowie
  197. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju 
  198. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka, Radlin
  199. Szkoła |Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie ul. Stojałowskiego 31 30-611
  200. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie; os. Dywizjonu 303 nr 35-35a, 31-874 
  201. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  202. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Napachaniu
  203. Szkoła Podstawowa nr 80 w Krakowie
  204. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej Niedźwiada 261 
  205. Szkoła Podstawowa w Szumsku
  206. Zespół Edukacyjny nr 3 Zielona Góra, ul.Os.Pomorskie 13
  207. Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego w Warszawie
  208. Szkoła Podstawowa w Goślinowie 62-200 Gniezno
  209. Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie
  210. Zespół Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej
  211. Szkoła Podstawowa nr 80 Kraków
  212. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Krakowie
  213. Szkola podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim 
  214. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Taczaka w Wąsowie
  215. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gliwicach
  216. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tokarni, 26-060 Chęciny, woj. świętokrzyskie
  217. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. M. Kownackiej
  218. Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach numer : 109633
  219. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, Kraków
  220. Szkoła Podstawowa nr 4 Biłgoraj 
  221. Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe w Zespole Szkół Nr 14, Warszawa
  222. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych "Puławiaków" w Górach Wysokich 
  223. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy, 64-800 Chodzież
  224. Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym
  225. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu 
  226. I liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
  227. Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi
  228. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim
  229. Publiczna szkoła Podstawowa w Kietlinie
  230. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej
  231. Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie
  232. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
  233. Zespół Szkół Miejskich nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle
  234. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach
  235. Szkoła Podstawowa Pogwizdów 26 32-700 Bochnia
  236. Szkoła Podstawowa nr 9 w Kielcach
  237. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Niechanowie
  238. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyłęku 
  239. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Bloku Dobryszyce 
  240. Szkoła podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie
  241. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi, Przeginia Duchowna
  242. Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
  243. Zespół Szkół Technicznych Nr 1 im. W. Korfantego w Chorzowie
  244. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
  245. Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Objeździe
  246. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
  247. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Libiążu
  248. Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej
  249. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie
  250. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim
  251. Szkoła Podstawowa nr 35, Gdynia
  252. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suchowoli, Suchowola 31, 28-221 Osiek
  253. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie
  254. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Brzezince
  255. SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ORŁA BIAŁEGO W GIEDLAROWEJ 
  256. Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie
  257. Szkoła Podstawowa Jabłonka - Bory, ul. Kopernika 14, 34-480 Jabłonka
  258. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nądni, ul Główna 56
  259. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Biedrusku  
  260. Zespół Szkół nr 18 Zabrze
  261. PSP im. Jana Kochanowskiego w Małęczynie
  262. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 w Warszawie
  263. Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Ochabach Małych 
  264. Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Podstolicach
  265. Zespół Szkolno-Przedszkolny W Grotnikach
  266. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jordanowie
  267. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kraśniku Dolnym, 59 - 700 Bolesławiec Kraśnik Dolny 47
  268. Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
  269. Zespół Szkół Gminnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łapczycy
  270. Szkołą Podstawowa Nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego
  271. Zespół Szkół Gminy Kościan. Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Bonikowie.
  272. Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie
  273. Mroczkow Gościny 50
  274. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach
  275. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika 
  276. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Radomsko
  277. Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie
  278. Szkoła Podstawowa nr 2  w  Porębie
  279. Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu
  280. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego, Kielce
  281. Szkoła  Podstawowa  w  Jarantowicach 
  282. Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa 
  283. ZSP2 - Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego w Krakowie
  284. Szkoła Podstawowa Nr 3 im.jJliusza Słowackiego w Kaliszu
  285. Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
  286. Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańśku
  287. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
  288. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
  289. Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich w Nieszkowicach Wielkich
  290. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Białce
  291. SP nr 148 im. H. Kołłątaja w Warszawie
  292. Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich
  293. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
  294. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi
  295. Szkoła Podstawowa im. Księdza Józefa Łakomego w Biadolinach Radłowskich
  296. Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
  297. Zespół Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach
  298. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie
  299. Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach- Kolonii 1
  300. Zespół Szkolno przedszkolny nr 11 Wrocław; Szkoła Podstawowa nr 53 im Stefana Bancha
  301. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, Ulan-Majorat
  302. Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie
  303. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach
  304. Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja w Kielcach
  305. Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich w Piekarach Śląskich
  306. Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu
  307. Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tuszynie
  308. Szkołą Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
  309. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu
  310. I LO im. S. Żeromskiego w Opocznie
  311. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie
  312. Szkoła Podstawowa im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie
  313. Szkoła Podstawowa W Dobrzykach, Dobrzyki 
  314. Szkoła Podstawowa nr 4 im. L.J. Kerna
  315. Zespół Oświatowo-Sportowy Baza Mrągowo
  316. II Liceum Ogólnokształcące im. J. K. Korzeniowskiego w Rumi
  317. Zespół Kształcenia w Wielkim Klinczu
  318. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim 
  319. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie
  320. Zespół Szkół w Ratajach, ul. Chodzieska 9
  321. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie
  322. Szkoła Podstawowa nr 210 w Warszawie
  323. Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie
  324. SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA im. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
  325. Szkoła podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu
  326. Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łące
  327. Szkoła Podstawowa w Brzeźcach, Brzeźce
  328. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 7 w Katowicach  
  329. Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju
  330. Szkoła Podstawowa, Strzygi
  331. I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
  332. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku, Czersk, ul. Warszawska 17,05-530 Góra Kalwaria
  333. Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II
  334. Zespół Szkoły i Przedszkoli w Zawichoście
  335. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Mełgwi
  336. Szkoła Podstawowa w Szczuczynie, Szczuczyn
  337. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku
  338. Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich 
  339. Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
  340. Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie
  341. Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo we Wrocławiu
  342. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte nr 1 w Kępnie
  343. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
  344. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu
  345. Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbki 
  346. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Różankach
  347. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie, 
  348. Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie
  349. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu
  350. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej Słupi
  351. Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie
  352. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie
  353. Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego w Warszawie
  354. Szkoła Podstawowa w Wolicy
  355. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie
  356. Szkoła Podstawowa nr w Sepolnie Krajeńskim 
  357. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
  358. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie
  359. I Liceum Ogolnoksztalcace im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie 
  360. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach
  361. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Jana Szczepanika, Krosno
  362. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego 
  363. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Rejtana w Bączalu Dolnym
  364. Szkoła Podstawowa im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej w Izdebnie Kościelnym
  365. Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach 
  366. Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Brzeźnie
  367. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr1 w Zduńskiej Woli
  368. Szkoła Podstawowa nr 65
  369. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej 
  370. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
  371. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cielcach 
  372. Szkoła Podstawowa w Miastkowie
  373. Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Płonce Kościelnej
  374. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
  375. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
  376. VII LO im Juliusza Słowackiego w Warszawie 
  377. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  378. Szkoła Podstawowa w Zacharzynie, Zacharzyn
  379. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach
  380. Zespół Szkół nr 2 im. A.Świetochowskiego w Łukowie
  381. Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich 
  382. Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zagórzanach, Zagórzany
  383. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Gorzycach
  384. Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach
  385. Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu
  386. Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Złoty Potok" w Łące Prudnickiej
  387. I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie
  388. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica  w Tyczynie
  389. Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
  390. Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
  391. Szkoła Podstawowa w Chylinie
  392. II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu
  393. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
  394. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kobyli , Kobyla
  395. CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana, Warszawa
  396. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Flagi Polski w Libiążu
  397. Szkoła Podstawowa w Skokowej, Skokowa
  398. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie
  399. Szkoła Podstawowa im. Stanisława wyspiańskiego w Porębie Żegoty
  400. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Dzieci
  401. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance
  402. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ratajczaka w Szkaradowie
  403. Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie
  404. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Porąbce
  405. I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego  w Wołominie
  406. Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
  407. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego, Ostrołęka
  408. Szkoła Podstawowa nr 58 im.Ireny Sendlerowej 
  409. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
  410. Zespół Szkół w Budach Głogowskich
  411. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. ks. kard. Adama S. Sapiehy Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
  412. Technikum Kolejowe im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
  413. Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów w Warszawie
  414. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie
  415. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach
  416. II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku
  417. Szkoła Podstawowa im. Wł. Jasińskiego w Gawłuszowicach
  418. Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie
  419. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie 
  420. Akademickie Liceum ogólnokształcące przy Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku
  421. Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim
  422. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie
  423. Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  424. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy - Zdroju
  425. Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
  426. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 im. św. M. M. Kolbe
  427. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach
  428. Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia we Wrocławiu
  429. Szkoła Podstawowa nr 137 im. Wiktora Zina z oddziałami przedszkolnymi
  430. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Bystrej
  431. Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena Kraków 
  432. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Żurominie
  433. Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej 
  434. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
  435. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku
  436. SZKOŁA PODSTAWOWA  NR3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI im. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W MIKOŁOWIE 
  437. Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II w Ząbkach
  438. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu w Nowym Targu
  439. Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu
  440. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach
  441. Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej
  442. Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi
  443. XLI Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Krakowie 
  444. Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im.  Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy", Warszawa
  445. Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie
  446. Szkoła Podstawowa Nr 1 im.dr. Stanisława Krzysia w Barcinie
  447. Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego
  448. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku
  449. Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Skarżysku-Kamiennej
  450. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
  451. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Olszynach
  452. Szkoła Podstawowa nr 156 im. Ks. Kardynała A. Stefana Sapiehy w Krakowie
  453. Szkoła Podstawowa im. prof. Józefa Zwierzyckiego w Krobi
  454. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
  455. Szkoła Podstawowa w Staniewiicach
  456. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Victoria Center Primary School, Wrząsowice
  457. Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie
  458. Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
  459. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu
  460. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu
  461. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Kanigowie
  462. Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Bachowie
  463. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy w Rybniku
  464. Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Uczeń" w Krakowie
  465. Szkoła Podstawowa nr 1 im. A.Mickiewicza w Krościenku n.D
  466. Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida
  467. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Wieliczka
  468. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świnoujściu ul. 
  469. Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
  470. Szkołą Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
  471. Zespół Szkół w Rzepinie
  472. Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich , Ogorzeliny
  473. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Chełmnie
  474. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku
  475. Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji w Krakowie
  476. Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku 
  477. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Tczewie
  478. Zespół Szkół Gminnych im. Adama Mickiewicza w Baczkowie -Szkoła Podstawowa
  479. Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
  480. Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego w Babicach 
  481. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II Sochaczew
  482. Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach
  483. Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu
  484. Szkoła Podstawowa nr 3 w Łukowie
  485. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bujakowie
  486. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii
  487. SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEPALKOWIE
  488. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach
  489. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w Radomiu
  490. Szkoła Podstawowa im Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach
  491. Szkoła Podstawowa w Mszadli
  492. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach
  493. Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach
  494. Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Damienicach
  495. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie
  496. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej
  497. Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
  498. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowie
  499. Szkoła Podstawowa w Świętem, Święte 
  500. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim
  501. Szkoła Podstawowa w Trzcianie 
  502. Szkoła Podstawowa w Gręzówce
  503. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach
  504. Liceum Ogólnokształcące im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie
  505. Zespół Szkół w Rzepinie
  506. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie
  507. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jędrzejowie 
  508. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w ZSP w Bestwinie
  509. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyłęku
  510. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach, Balice
  511. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Surażu 
  512. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Skotnikach
  513. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Brzanie
  514. Szkoła Podstawowa w Skawinkach
  515. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
  516. Zespół Szkolno Przedszkolny w Łączanach
  517. Niepubliczne Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące "Uczeń" 
  518. Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie
  519. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie, Chojnów
  520. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Solcu Kujawskim
  521. Szkoła Podstawowa nr 37 im. kpt.ż.w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie
  522. Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu, Zagościniec
  523. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka 
  524.  Zespół Szkół Samorządowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie
  525. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Wodzisław Śląski
  526. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu
  527. Zespół Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle
  528. Szkoła Podstawowa im. Św. Andrzeja Boboli w Kostarowcach
  529. Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  530. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi
  531. Zespół Szkół im Mikołaja Kopernika w Czarnej
  532. Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie.
  533. Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w Wilanowie
  534. Szkoła Podstawowa nr 187 im Adama Mickiewicza w Warszawie
  535. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przyszowie
  536. Szkoła Podstawowa w Zarszynie
  537. Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Rudach
  538. Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie
  539. Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej
  540. Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie
  541. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zębie
  542. Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach
  543. Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w Kobylanach
  544. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
  545. Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Inowrocławiu
  546. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie , Pionki
  547. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 206
  548. Zespół Szkół Poligraficznych im. Marsz. Józefa Piłsudskiego, Warszawa
  549. SZKOŁA PODSTAWOWA W STAROCHĘCINACH
  550. Szkoła Podstawowa nr 3 im.K.K. Baczyńskiego  w Raciborzu
  551. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im.H.Ch. Andersena w Radomiu
  552. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta, Jasło
  553. Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudzkiego, stawki 10-15, Warszawa
  554. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu
  555. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Suskiego w Nowym Targu
  556. Samorządowa Szkoła podstawowa w Otocznej
  557. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zamościu , 
  558. Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza,
  559. Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza w Warszawie
  560. Szkoła Podstawowa im .Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej 
  561. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 ROKU PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W JEŻOWIE
  562. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu
  563. Szkoła Podstawowa w Świerszczowie 15
  564. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek  w Rzeszowie
  565. Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku
  566. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
  567. Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
  568. Szkoła Podstawowa w Rzepedzi
  569. SZKOŁA PODSAWOWA NR 59 IM. JANA MATEJKI W KATOWICACH
  570. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego
  571. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. S. Marusarza w Miłkowie
  572. I Liceum Ogólnokształcące im.Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
  573. Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich 
  574. Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Mielcu 
  575. Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu, 13/2019, Poznań
  576. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
  577. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy 
  578. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
  579. Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza w Goszczy
  580. Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego, Leżajsk
  581. Technikum Mundurowe w Toruniu
  582. Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówka
  583. Szkoła Podstawowa w Otorowie
  584. Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Bydgoszczy
  585. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu
  586. Zespół Szkół Drzewnych w Bydgoszczy
  587. Zespół Szkół w Zabawie
  588. Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego, Warszawa
  589. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuňa 
  590. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Sieteszy
  591. Szkoła Podstawowa , Nowosielce
  592. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie 
  593. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stobnie
  594. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze
  595. Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kraków
  596. Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach 
  597. Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki, Przyszowice
  598. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach
  599. I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
  600. Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
  601. Szkoła Podstawowa w Rzepedzi
  602. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu
  603. Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Kłodzku
  604. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stanisławiu Dolnym Dolany, miejscowość Stanisław Dolny
  605. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dargobądzu
  606. Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skułach
  607. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 227, Warszawa
  608. Zespół Szkół Zawodowych nr 3
  609. Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach
  610. Szkoła Podstawowa nr 9 Kołobrzeg
  611. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach
  612. Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu
  613. Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Łazach 
  614. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Książnicach
  615. Szkoła Podstawowa w Zielinie 
  616. Szkoła podstawowa nr 18 w Kaliszu
  617. Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie
  618. Zespół Szkół w Suchowoli
  619. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi
  620. Pierwsze Społeczne Liceum Ogólnokształcące
  621. Szkoła Podstawowa w Podchojnach 
  622. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu
  623. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta, Jasło
  624. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
  625. Zespół Szkół nr 8 we Włocławku
  626. Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
  627. Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
  628. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły w Sosnowcu
  629. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mieroszynie
  630. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Jędrzejowie 
  631. Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Zespole Szkół Samorządowych w Klwowie
  632. Szkoła Podstawowa w Dukli
  633. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajbrocie
  634. SZKOŁA PODSTAWOWA im. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MANASTERZU  
  635. Szkoła Podstawowa im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie
  636. Szkoła Podstawowa w Topoli Małej
  637. Szkoła Podstawowa w Biesalu
  638. Zespół Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej w Koninie
  639. Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego”
  640. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Johna Baildona w Gliwicach
  641. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach
  642. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stężycy
  643. Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce
  644. Szkoła Podstawowa w Łukowej
  645. Szkoła Podstawowa w Białołęce
  646. Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lubieńcu , Lubieniec 40,87-860 Chodecz
  647. Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Nieszkowicach Małych
  648. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
  649. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
  650. Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie
  651. Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej
  652. Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących Olsztyn
  653. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy
  654. Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie
  655. Szkoła Podstawowa im. Józefa Janika  w Koszutach 
  656. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka
  657. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA BATOREGO
  658. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach ze Szkołą Podstawową Filialną w Dziale
  659. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie
  660. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Staszica, Swarzędz
  661. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku 
  662. Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 
  663. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich w Łaziskach Górnych
  664. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czyżowie  Szlacheckim
  665. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Rajsku
  666. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Sadku
  667. Szkoła Podstawowa im. ks. Ewalda Kasperczyka w Turzy Śląskiej 
  668. Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17, Zielona Góra
  669. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
  670. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku
  671. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach
  672. Dolnośląski Zespół Szkół w Karpaczu
  673. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM.ARKADEGO FIEDLERA W SZCZECINIE
  674. IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łódź
  675. Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu
  676. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze
  677. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików, Lipnica Wielka
  678. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie
  679. Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Coniewie
  680. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu, Frampol
  681. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej
  682. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wiekopolskich w Opokach
  683. IV PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLÓW POLSKICH W KRAKOWIE
  684. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nizinach 
  685. Zespół Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem
  686. Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Piszczacu
  687. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu
  688. Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Dołdze
  689. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II, Rybnik
  690. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych
  691. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Skrzynnie
  692. Szkoła Podstawowa w Leokadiowie,  Leokadiów 40
  693. Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Wielączy Kolonii  
  694. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w ZSP nr 8  w Żorach
  695. I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy w Świeciu
  696. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku 
  697. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach
  698. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnówce
  699. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Mysłowicach
  700. Szkoła Podstawowa w Sułowie
  701. Szkoła Podstawowa w Biszczy
  702. ZSO - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte , regon 90035
  703. Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnym, Radoryż Kościelny
  704. Szkoła Podstawowa w Starym Łomie, 768177157, Stary Łom 
  705.  Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Matki Teresy z Kalkuty w Tychach
  706. Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim
  707. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Wólce Dobryńskiej
  708. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie
  709. Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Curie-Skłodowskiej Maków Mazowiecki
  710. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli
  711. Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowica w Lublinie
  712. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Muninie
  713. Szkoła Podstawowa im. ks. St. Zielińskiego w Stróży 
  714. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej
  715. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku
  716. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
  717. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu
  718. Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana, Warszawa 
  719. Szkoła Podstawowa nr 3 
  720. Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, Lublin
  721. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie
  722. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Woli Kamockiej
  723. Szkoła Podstawowa nr 2, Chełmno
  724. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie,    
  725. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach
  726. Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy
  727. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Izbicy
  728. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu,  47088
  729. Szkoła Podstawowa nr 4 im.Papieża Jana Pawła II w Płońsku
  730. Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu, Niedźwiedź 62
  731. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Kowali; 12999
  732. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie
  733. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, Lublin
  734. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kraczewicach
  735. Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie
  736. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach
  737. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie
  738. Zespół Szkolno Przedszkolny w Niwnicy 
  739. Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy
  740. Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie 
  741. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie
  742. Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie 
  743. Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Wola Dereźniańska 93
  744. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wyszecinie
  745. Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu Szkoła Podstawowa
  746. Zespół Szkół w Sitnie
  747. I Katolickie Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Puławach
  748. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie
  749. Szkoła Podstawowa w Porębie
  750. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawiczu
  751. Zespół Szkół w Kańczudze, 
  752. ZESPÓŁ SZKÓŁ W BYSTRZEJOWICACH PIERWSZYCH IM. HELENY BABISZ
  753. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABIKOWIE, ŻABIKÓW 
  754. Szkoła Podstawowa w Uhrze imienia Romualda Traugutta
  755. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W SUŁKOWICACH-ŁĘGU, SUŁKOWICE
  756. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu, Mircze
  757. Szkoła Podstawowa w Stasinie
  758. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Brzeziu
  759. Zespół Szkół im. Eugeniusza Kujana w Wierzawicach
  760. Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
  761. II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
  762. Zespół Placówek Oświatowych w Dysie 
  763. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Radomiu
  764. Szkoła Podstawowa w Bezwoli
  765. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie
  766. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Abramowie.
  767. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu- Kukiełkach
  768. Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 im. Powstańców Śląskich, Piekary Śląskie
  769. Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze
  770. Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Mysłowie
  771. Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnymstoku
  772. Szkoła Podstawowa w Walinnie
  773. Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Rudzie Śląskiej
  774. Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  775. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY 2 DYWIZJI PIECHOTY 1 ARMII WOJSKA POLSKIEGO W GÓRZE PUŁAWSKIEJ
  776. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych
  777. Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu 
  778. VI Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  779. Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie
  780. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach 
  781. Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Ołobockich
  782. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
  783. Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawiakach,
  784. Akademickie Liceum Ogólnokształcące WSEI w Lublinie
  785. Szkoła Podstawowa im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce
  786. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy
  787. Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim
  788. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  789. Szkoła Podstawowa w Skokowie               Nr RSPO 10376
  790. Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej
  791. Szkoła Podstawowa im.bł.ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie
  792. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
  793. Szkoła Podstawowa w Przewalu z Filiami w Perespie i Kazimierówce, Przewale 3
  794. Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chełmie
  795. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Terespol
  796. Branżowa Szkoła I stopnia w Chełmie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
  797. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
  798. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żulinie
  799. Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy
  800. Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
  801. Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej
  802. Szkoła Podstawowa im. Jana Kupczyka z oddziałami przedszkolnymi w Woli Zadybskiej
  803. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka
  804. Szkoła Podstawowa w Bukowinie
  805. Zespół Szkół Zawodowych im. ppor. E. Gierczak w Górze Kalwarii
  806. Szkoła Podstawowa nr 4 w Orzeszu-Jaśkowicach
  807. Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, Płock
  808. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Motyczu
  809. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi
  810. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem
  811. Szkoła Podstawowa w Żmudzi
  812. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Pawłowie
  813. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego, Miastko
  814. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Drzemlikowicach 
  815. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego  w Miastku
  816. Szkoła Podstawowa w Myśliwcu
  817. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Andrzeja Apostoła, Nieznamierowice 3
  818. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej w Słupnie
  819. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
  820. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
  821. Branżowa Szkoła Rzemieślnicza I stopnia oraz Rzemieślnicze Technikum Wielozawodowe im. Jana Kilińskiego w Lublinie
  822. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim
  823. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie w skład wchodzi Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
  824. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku
  825. Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Zalesiu
  826. Szkoła Podstawowa im. Kopanickiej Drużyny Powstańców Wielkopolskich w Kopanicy
  827. Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej
  828. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu
  829. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu
  830. Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Zwierniku
  831. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Ulhówku
  832. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza
  833. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu
  834. Szkoła Podstawowa w Rudniku
  835. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 2 w Białymstok
  836. Szkołą Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Snopkowie
  837. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie, Wrzosowo
  838. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie
  839. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Lemanie
  840. Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kleeberga
  841. Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie 
  842. Szkoła Umiejętności- Branżowa Szkoła I stopnia, Lubartów
  843. Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej
  844. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  845. Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie 
  846. Szkoła Podstawowa nr 4 im. dra Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej
  847. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu 
  848. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
  849. Szkoła Podstawowa nr 13 w Chorzowie im. T.Kościuszki, Chorzów
  850. Zespół Szkół Technicznych im. Józefa Szymczaka w Człuchowie
  851. Szkoła Podstawowa w Czerniejowie
  852. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach
  853. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Gizewiusza w Ostródzie
  854. Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu
  855. IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Zabrzu
  856. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach
  857. Zespół Placówek Oświatowych Nr 1, Międzyrzec Podlaski
  858. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  859. Szkoła Podstawowa im. ks. Zdzisława Peszkowskiego w Krążkowach
  860. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu 
  861. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Michalowie
  862. Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra
  863. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Nowa Ruda
  864. Technikum im. Augusta cieszkowskiego w Siennicy Różanej 56565
  865. Szkoła Podstawowa im. Józefa Niećko w Rudnie, RSPO 90074, Rudno
  866. ZESPÓŁ OŚWIATOWY W KĄKOLEWNICY, UL. SZKOLNA 4, 21-302 KĄKOLEWNICA
  867. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie
  868. Szkoła Podstawowa im.I.Solarza w Gaci 
  869. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
  870. Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach       72742
  871. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach
  872. Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  873. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce
  874. Szkoła Podstawowa w Stęszewie
  875. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej
  876. Zespół Szkół nr 12, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
  877. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
  878. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Goszycach
  879. Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej nr 2 w Andrychowie
  880. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fredropolu
  881. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku
  882. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Radomiu
  883. Szkoła Podstawowa w Gromadzie
  884. Społeczna Szkoła Podstawowa w Białej Podlaskiej   4976
  885. Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Lgocie Wielkiej
  886. Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
  887. SZKOŁA PODSATWOWA NR 52 IM.M.A.DAWIDOWSKIEGO ,,ALKA''
  888. Społeczna Szkoła Podstawowa im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
  889. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
  890. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie, Nałęczów
  891. Szkola Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Milocinie 
  892. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kątach
  893. Szkoła podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
  894. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosinie
  895. Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach
  896. Zespół Szkół w Przegini - Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini
  897. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefanii Sempołowskiej w Tuszynie
  898. Szkoła Podstawowa nr1 w Biłgoraju im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego
  899. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi
  900. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie Dolnym
  901. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie
  902. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
  903. Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Raciążu
  904. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich STO w Legionowie
  905. Zespół Szkolno - Przedszkolny numer 4 
  906. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Malborku
  907. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce
  908. Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie
  909. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego Łopuszka Wielka
  910. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie
  911. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zawierzbiu
  912. Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
  913. Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie
  914. Szkoła Podstawowa im Marii Dąbrowskiej w Rudnie 
  915. SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W MONIAKACH 
  916. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mniszku;  Mniszek 67  ; 23-275 Gościeradów
  917. Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Wąsoszu
  918. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze ul. Szkolna 1, 32-065 Krzeszowice
  919. Szkoła Podstawowa im.bł. Stanisława Starowieyskiego, Bratkówka
  920. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  921. Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. F. Kleeberga
  922. Szkoła Podstawowa w Biesalu
  923. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym 
  924. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Rykach
  925. Publiczna Szkoła Podstawowa im.Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Wrociszew
  926. Szkoła Podstawowa w Pieszczu, Pieszcz 46
  927. XVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Krakowie
  928. Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im AK w Kościelcu 
  929. IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królów Polskich w Krakowie
  930. Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce
  931. Szkoła Podstawowa im.bl. Jana Pawła II
  932. Zespół Szkół i Placówek Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra, Wrocław
  933. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
  934. Szkoła Podstawowa im. Karola Namysłowskiego w Wierzbie           Wierzba
  935. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  936. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Piłsudskiego w Nawojowej Górze
  937. Z.O. Szkoła Podstawowa im. ks. Lucjana Niedzielaka w Polskowoli 40714 , Polskowola
  938. Szkoła Podstawowa w Białołęce
  939. Szkołą Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich
  940. Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach Letnisku
  941. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H.Sienkiewicza w Skierniewicach 
  942. Zespół Oświatowy w Jedlance
  943. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie 
  944. Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie
  945. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym
  946. Szkoła Podstawowa nr 93, Kraków
  947. Niepubliczna Szkoła Podstawowa 
  948. Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobieszu
  949. Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance 
  950. Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. ks. prof. Józefa Tischnera, Kraków
  951. Publiczna szkoła podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowali 
  952. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce; 33-122 Wierzchosławice
  953. Szkoła Podstawowa w Chotyńcu
  954. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siennej
  955. Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Januszówce
  956. Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Czarncy 
  957. Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Białce
  958. Zespół Edukacyjny nr 8 w Zielonej Górze (Szkoła Podstawowa nr 28 im. Lubuskich Rodzin Katyńskich w Zielonej Górze)
  959. Zespół Placówek Oświatowych w Prząsławiu
  960. Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Bilczy 
  961. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Janusza Korczaka w Zabrzu
  962. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
  963. Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach, 63-300 Pleszew
  964. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
  965. Szkoła Podstawowa w Dębinie
  966. Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego " Hubala" w Jankowej 
  967. Szkoła Podstawowa w Debrznie
  968. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta w Czarnej Białostockiej
  969. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego w Sosnowcu
  970. Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie, Ostrów 5 A 37- 207 Gać
  971. Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  972. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach
  973. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie
  974. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
  975. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
  976. Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
  977. Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie im. Jana Pawła II (w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5)
  978. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Jana Baczewskiego w Gryźlinach, Gryźliny
  979. Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach 
  980. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Białymstoku
  981. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu
  982. Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze
  983. Zespół Szkół w Subkowach,  Szkoła Podstawowa im.Leonida Teligi
  984. Publiczna Szkoła Podstawowa im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich i AK w Hostynnem Kolonii
  985. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zabrzu
  986. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Nowym Korczynie
  987. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich
  988. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym
  989. Szkoła Podstawowa w Białuniu    (Zespół Szkół Publicznych)
  990. Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie
  991. Szkoła Podstawowa w Ślipczu z siedzibą w Kozodawach. Kozodawy
  992. SP Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim
  993. Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim
  994. Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Jawidzu
  995. Szkoła Podstawowa nr. 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego
  996. Szkoła Podstawowa w Sokołowie
  997. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Klimkówce
  998. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 IM 11LUBUSKIEJ DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJ
  999. Branżowa Szkoła I stopnia w Kłecku
  1000. Szkoła Podstawowa w Korczowie
  1001. Zespół Placówek Oświatowych w Dysie
  1002. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września 1939 r. w Majdanie Górnym
  1003. Szkoła Podstawowa w Obszy
  1004. SzkołaPodstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu
  1005. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kodrębie
  1006. Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu
  1007. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnobrzegu, im Stanisława Piętaka
  1008. Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja
  1009. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przewodowie
  1010. VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie
  1011. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żyrzynie
  1012. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Czerwionce - Leszczynach 
  1013. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach
  1014. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie
  1015. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
  1016. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Więckowicach
  1017. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrołęce
  1018. Niepubliczna Szkoła Podstawowa MMSport
  1019. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie
  1020. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyszkach
  1021. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osieku
  1022. Szkoła Podstawowa nr 40 im. Jerzego Kukuczki Katowice 
  1023. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
  1024. Szkoła Podstawowa im. Marii Kuncewiczowej w Rzeczycy
  1025. Szkoła Podstawowa w Sitniku 
  1026. Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie, 
  1027. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
  1028. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszowie
  1029. Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Brzozowie
  1030. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Chełmie
  1031. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Łętowni , 
  1032. Zespół Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej - Curie 
  1033. Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu
  1034. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie
  1035. Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
  1036. Szkoła Podstawowa w Mokrem
  1037. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim
  1038. Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Milejowie
  1039. Szkoła Podstawowa w Krosnowicach
  1040. Szkoła Podstawowa w Starym Brusie
  1041. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich w Prudniku
  1042. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W PRAWIEDNIKACH
  1043. Szkoła Podstawowa im. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Zawadówce
  1044. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Rumi
  1045. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi
  1046. Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Mikołajkach
  1047. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach
  1048. Szkola podstawowa nr 6 Sochaczew
  1049. Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu
  1050. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA KOSTKI STAROWIEYSKIEGO W ŁASZCZOWIE
  1051. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Samoklęskach
  1052. Szkoła Podstawowa w Smólsku
  1053. Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Cześnikach
  1054. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
  1055. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Sucharskiego w Świąkach
  1056. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
  1057. Szkoła Podstawowa im ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach
  1058. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
  1059. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
  1060. Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy z Oddziałami Sportowymi, Bydgoszcz
  1061. Szkoła Podstawowa w Nowych Łubkach
  1062. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zawoi Centrum
  1063. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie 
  1064. Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Jelonkach
  1065. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstania Styczniowego w Potoku Górnym 
  1066. Szkoła Podstawowa Bronowice
  1067. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie
  1068. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach
  1069. II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Bochni
  1070. Szkoła Podstawowa im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach
  1071. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni
  1072. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Puławach
  1073. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Korniaktowie Północnym
  1074. Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Stanisława Papczyńskiego w Mariańskim Porzeczu
  1075. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji 2 lutego 1944 w Borowie
  1076. II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie
  1077. Szkoła Podstawowa w Marszałkach
  1078. Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
  1079. Zespół Szkół Nr 3 w Przytkowicach, Przytkowice
  1080. Szkoła Podstawowa w Wyżnicy
  1081. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
  1082. Szkoła Podstawowa im. Wydarzeń Września w Czartowczyku
  1083. Szkoła Podstawowa w Chłaniowie, 53279, Chłaniów
  1084. Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej
  1085. Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
  1086. V Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy
  1087. XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
  1088. Szkoła Podstawowa w Kroszewie;
  1089. Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie, Drelów
  1090. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Przewodowo Poduchowne
  1091. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Goździe
  1092. Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
  1093. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
  1094. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogwizdowie Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Pogwizdowie
  1095. Szkoła Podstawowa w Grzymałkowie
  1096. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszerwie
  1097. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach
  1098. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 
  1099. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kupiskach
  1100. ZPO w Szczeglicach, Szczeglice 
  1101. Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej , Jarosławiec
  1102. Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie 
  1103. Szkoła Podstawowa w Rakówce
  1104. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach
  1105. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Piotrowskiego w Wołuszewie
  1106. Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
  1107. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W STRZYŻEWICACH-RECHCIE, STRZYŻEWICE 13
  1108. Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II, Tereszpol-Zaorenda
  1109. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim
  1110. Szkoła Podstawowa w Uhrusku
  1111. Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie im. Jana Brzechwy
  1112. Szkoła Podstawowa nr 11, Tomaszów Mazowiecki
  1113. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Łysych
  1114. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowarczowie 
  1115. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  1116. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie
  1117. Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego w Sławatyczach
  1118. Szkoła Podstawowa w Krynce
  1119. Szkoła Podstawowa w Garbatówce
  1120. Zespół Szkolno- Przedszkolny im. św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim, RSPO 124053, Zarzecz Łukowski
  1121. Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
  1122. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskie4j w Starej Kamionce
  1123. Szkoła Podstawowa nr19 w Rzeszowie
  1124. Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
  1125. Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie
  1126. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 38 z Oddziałami im Ireny Sendlerowej
  1127. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
  1128. Katolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim
  1129. Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej
  1130. Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej 
  1131. Szkoła Podstawowa im. kpt. Władysława Wysockiego w Biesiekierzu, RSPO 41897
  1132. Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  1133. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chotyłowie
  1134. Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  1135. Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  1136. Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  1137. Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku, Mielnik
  1138. Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach
  1139. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Raciszynie ze Szkoła Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im . M. Konopnickiej w Raciszynie
  1140. Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
  1141. Zespół Szkół w Krośnie
  1142. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
  1143. Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  1144. Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach
  1145. Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego w Nałęczowie
  1146. Technikum NR 1 im.Z.Chmielewskiego w Nałęczowie
  1147. Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa, Wrocław
  1148. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rachaniach
  1149. Szkoła Podstawowa nr 11 im Hieronima Skurpskiego w Olsztynie 
  1150. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Dąbiu
  1151. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie
  1152. Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bągarcie
  1153. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Zatorze
  1154. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu
  1155. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy
  1156. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sąspowie
  1157. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w Hrubieszowie
  1158. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Tarnoszynie
  1159. Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Tarnoszynie
  1160. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dytmarowie
  1161. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowkiej Curie w Mysłowicach
  1162. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kamieniu
  1163. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 
  1164. Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im Pamięci Majdanka w Lublinie 
  1165. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sierakoścach
  1166. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie 
  1167. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Potoku - Stanach
  1168. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kobiernicach
  1169. 156. Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich"
  1170. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kajetanowie
  1171. Zespół Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce-Osadzie (31461)
  1172. I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju, Rabka-Zdrój
  1173. Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Stefankowicach, Stefankowice
  1174. Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
  1175. Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
  1176. Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju
  1177. Publiczna Szkoła Podstawowa im.W.B. Głowackiego w Brzózie
  1178. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Gdeszynie
  1179. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 W Siedlcach
  1180. Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim 
  1181. Szkoła Podstawowa im. dr. Henryka Jordana w Ksawerowie
  1182. Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Ryłko w Czernej
  1183. Szkoła Podstawowa w Gęsi
  1184. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POŚCIENIU WSI
  1185. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Rodziny Donimirskich, 
  1186. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim
  1187. Szkoła Podstawowa w Pniówku
  1188. Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie
  1189. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića w Ostrowie Wielkopolskim
  1190. KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki, Kraków
  1191. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Karczewie 
  1192. Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie
  1193. Szkoła Podstawowa nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie
  1194. Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
  1195. Zespół Szkół w Wieliszewie Liceum Ogólnokształcące w Komornicy
  1196. Szkoła Podstawowa w Skibniewie
  1197. Szkołą Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie
  1198. Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Gliwicach 
  1199. Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Baj w Horyszowie Polskim
  1200. Szkoła Podstawowa w Malinówce
  1201. Szkoła Podstawowa w Piecniku
  1202. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie
  1203. Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Strachosławiu
  1204. Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie
  1205. Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu
  1206. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza, Opole
  1207. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach
  1208. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka , Sośnie
  1209. Zespół Szkoły i Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Olszówce 
  1210. British International School , Gdańsk
  1211. Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 26 w Opolu
  1212. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie
  1213. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce
  1214. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka
  1215. Szkoła Podstawowa w Lipsku
  1216. Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy
  1217. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II, Rybnik
  1218. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
  1219. Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeciechowie
  1220. Szkoła Podstawowa w Dobryniu Duzym
  1221. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim
  1222. Technikum nr 3 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik" Zielona Góra
  1223. Zespół Szkół w Dąbiu
  1224. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie, Łupawa
  1225. Technikum TEB Edukacja w Gdańsku
  1226. Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim
  1227. Technikum TEB Edukacja w Gdańsku
  1228. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. św. Jana Pawła I I w Zarzeczu Łukowskim,  124053,  Zarzecz Łukowski
  1229. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy
  1230. Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
  1231. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Piotra Danysza w Oszczywilku 
  1232. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Zofiówce
  1233. Szkoła Podstawowa w Brojcach
  1234. Szkoła P9dstawowa im. Jana Pawła II w Orłowie Drewnianym
  1235. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II- Papieża w Orłowie Drewnianym
  1236. Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie im. por. Zbigniewa Twardego p.s. "Trzask"
  1237. Szkoła Podstawowa im Olimpijczyków Polskich w Krzymowie 
  1238. Branżowa Szkoła I stopnia w Kobylinie
  1239. Szkoła Podstawowa im Małgorzaty Sulek w Drużynach, Drużyny 54
  1240. Szkoła Podstawowa nr 8 im. R. i Z. Pietrasów Czerwionka-Leszczyny
  1241. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie
  1242. Szkoła Podstawowa w Sobolach
  1243. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kobiernicach
  1244. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Potoczku
  1245. III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Chorzowie
  1246. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10 im. Juliusza Słowackiego
  1247. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie 
  1248. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Sicienku
  1249. Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym
  1250. Szkoła Podstawowa w Gródkach
  1251. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
  1252. Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Wildze
  1253. Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie
  1254. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepielowie
  1255. Szkoła Podstawowa im. J. wybickiego w Janówku Pierwszym
  1256. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  1257. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w krasnymstawie
  1258. Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku
  1259. Szkola Podstawowa w Sosnowie,
  1260. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzeboszowicach, Trzeboszowice 89
  1261. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Wodzisławiu
  1262. Szkoła Podstawowa w Bochotnicy
  1263. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie
  1264. Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego w Oleśnikach
  1265. Szkoła Podstawowa w Gibach, Giby 
  1266. SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
  1267. SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4 W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
  1268. Liceum Ogólnokształcące im Jana Zamoyskiego w Turobinie, Turobin
  1269. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem, Husynne
  1270. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Turobinie
  1271. Publiczna Szkoła Podstawowa w Radawczyku
  1272. Szkoła Podstawowa nr 6 im.Ryszarda Peryta w Zielonej Górze
  1273. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim, Ostrów Lubelski
  1274. Liceum Ogólnokształcace im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli
  1275. Zespół Szkół im. Jana Pawła w Zdzieszowicach
  1276. Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, Lublin
  1277. Publiczna Szkoła Podstawowa im. 9 Pułku Piechoty Legionów AK w Białopolu
  1278. Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach, Tarzymiechy Pierwsze
  1279. Zespół Szkół w Izdebniku
  1280. XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
  1281. Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach
  1282. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
  1283. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie
  1284. Szkoła Podstawowa w Konradowie
  1285. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach  
  1286. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
  1287. Zespół Szkół w Pisarzowicach 
  1288. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Poręba Średnia
  1289. Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego IV Liceum Ogólnokształcące, Puławy
  1290. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie
  1291. Szkoła Podstawowa w Macoszynie Dużym
  1292. Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno
  1293. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Laskowie
  1294. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozach  
  1295. Szkoła Podstawowa w Polubiczach
  1296. Szkoła Podstawowa nr 63 z oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
  1297. Szkoła Podstawowa w Korzeniewie, Korzeniewo

 

Poniżej znajduje się łącze do formularza, gdzie można zgłosić udział szkoły w kampanii.

Łącze do formularza.

Prosimy o podawanie oficjalnego adresu e-mail, pod którym będziemy weryfikować zgłoszenia.

Jeśli Wasza szkoła nie organizuje "Tygodnia ulgi" możecie wystosować własny apel do Dyrekcji szkoły.

Wzór petycji można pobrać z naszej strony.

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia: 

  • jeśli organizujecie "Tydzień" pobierzcie, wydrukujcie i powieście w szkole plakat https://bit.ly/3vIt3vi
  • nie potrzebujecie naszej zgody na organizację "Tygodnia"
  • Waszej zgody potrzebujemy, aby umieścić szkołę na liście na niniejszej stronie
  • wszystkie szkoły, które zgłoszą się przez formularz otrzymają pocztą certyfikat udziału oraz wydrukowany plakat

Plakat (plik JPEG, 7 MB).

Współorganizatorzy: Młodzieżowa Rada Krakowa oraz Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ

Link do transmisji wideo na Facebooku

Link do transmisji wideo na YouTube

Z serwera Uniwersytetu można pobrać nagranie dźwiękowe konferencji.

9.45 - Otwarcie Konferencji [plik 1]
10.00-10.30 - Prof. Małgorzata Kossowska

Konsekwencje pandemii COVID-19 dla zdrowia psychicznego i edukacji dzieci i młodzieży [plik 2]
10.30-11.00 - dr Diana Kusik, Weronika Karcz, Katarzyna Pragacz.
Jak nie drzwiami to przez okno. Dobrostan i poczucie sensu w czasach pandemii.
11.00-.11.30 - dr Agnieszka Fusińska - Korpik

Profilaktyka depresji [plik 3]
11.30 - 12.00 - DYSKUSJA - sesja pytań i odpowiedzi
W spotkaniu udział wezmą:
- prof. dr hab. Małgorzata Kossowska - Instytut Psychologii Uniwersytet Jagielloński
- dr Diana Kusik, Weronika Karcz, Katarzyna Pragacz - Instytut Psychologii Uniwersytet Jagielloński
- dr Agnieszka Fusińska - Korpik Szpital Kliniczny im. Dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

 

Link dotransmisji wideo na Facebooku.
Link dotransmisji wideo na YouTube.

Kampanię relacjonowały najważniejsze polskie media oraz media lokalne

Doniesienia w mediach ogólnopolskich:

Doniesienia w mediach lokalnych:

Pobierz notatkę prasową, nagrania dźwiękowe oraz pliki graficzne.

Obejrzyj konferencję prasową.

Pobierz materiały prasowe.