WYJAZDY STYPENDIALNE W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Konkurs dla studentów i doktorantów Instytutu Psychologii na wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024

W terminie od 29 maja do 5 czerwca 2023 r. odbywać się będzie rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

Wnioski należy składać przez system USOS (zakładka „wymiana studencka”) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 czerwca 2023 r.

Uwaga:

a) W rekrutacji na wyjazdy w ramach umów podpisanych przez Instytut Psychologii UJ mogą brać udział wyłącznie studenci i doktoranci Instytutu Psychologii oraz studenci Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych, których kierunkiem wiodącym jest psychologia.

b) Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Instytutu Psychologii w zakładce Erasmus+ oraz na stronie Działu Obsługi Studentów Zagranicznych UJ.

c) Od bieżącego roku akademickiego rekrutacja prowadzona jest przez DOSZ. W związku z tym nie należy składać w sekretariacie IPs ani przesyłać do Instytutowego Koordynatora programu Erasmus+ żadnych dokumentów. Wszelkie pytania dotyczące tegorocznej rekrutacji proszę kierować do DOSZ.