Obrona rozprawy doktorskiej mgr Weroniki Janeczko

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 8 grudnia 2023 roku (piątek) o godzinie 15:00, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Weroniki Janeczko pt.: Attention, depressive symptoms, and mindfulness: a look at their mutual relations and a test of mindfulness-based intervention.

Promotor:

dr hab. Michał Kuniecki, prof. UJ

Promotorka pomocnicza:

dr Joanna Pilarczyk

Recenzenci:

prof. dr hab. Grzegorz Sędek (Instytut Psychologii SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie)

dr hab. Małgorzata Dragan, prof. UW (Wydział Psychologii UW w Warszawie)

dr hab. Izabela Krejtz, prof. USWPS (Instytut Psychologii SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie)

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdą Państwo rozprawę doktorską mgr Weroniki Janeczko oraz jej recenzje - tutaj

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw