Konkurs na stanowisko Adiunkta w projekcie OPUS

REKTOR Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ADIUNKTA w grupie pracowników badawczych w Instytucie Psychologii UJ na Wydziale Filozoficznym w Zakładzie Psychofizjologii w ramach projektu pt. „Słuchowe odpowiedzi EEG stanu ustalonego z zakresu oscylacji gamma: wpływ fizjologicznych i patologicznych zmian w pobudzeniu mózgu” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 16 (el. PSP: K/PBO/000704)

Zapraszamy do udziału w konkursie w ramach projektu pt. „Słuchowe odpowiedzi EEG stanu ustalonego z zakresu oscylacji gamma: wpływ fizjologicznych i patologicznych zmian w pobudzeniu mózgu” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 16 (el. PSP: K/PBO/000704).

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są tutaj.