Skip to main content

Było z nami blisko 2000 szkół! test

Było z nami blisko 2000 szkół! test

Przez cały maj zachęcałyśmy szkoły z całej Polski: podarujmy uczniom i uczennicom tydzień ulgi! Dziękujemy wszystkim za udział.

Jeśli mapa nie wyświetla się poprawnie, kliknij w ten link.

Nasza kampania dobiegła końca – dziękujemy Wam wszystkim za tak liczny udział. 

Pandemia i społeczna izolacja to szczególnie trudny czas dla uczniów i uczennic szkół podstawowych i średnich. “Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do dyrektorów i dyrektorek, nauczycieli i nauczycielek – podarujmy młodzieży tydzień bez sprawdzianów i zadań domowych. Wszystko to po to, aby obniżyć stres towarzyszący dzieciom na co dzień i zadbać o dobrostan psychiczny uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek” – wyjaśnia prof. Aleksandra Gruszka -Gosiewska, zastępczyni dyrektora Instytutu Psychologii UJ.

Obejrzyj konferencję i prasową z udziałem prof. A. Gruszki-Gosiewskiej, prof. Magdaleny Śmiei z Pracowni Emocji i Motywacji w Instytucie Psychologii UJ, dr Małgorzaty Turczyk z Instytutu Pedagogiki UJ oraz Julii Malik, maturzystki z III LO w Krakowie i przewodniczącej Młodzieżowej Rady Krakowa.

Blisko 2000 szkół zgłosiło chęć organizacji Tygodnia ulgi

Drogie szkoły! Nie potrzebujcie naszej zgody. Za to my potrzebujemy Waszej zgody, aby umieścić Was na poniższej liście. 

Oficjalny udział potwierdziło blisko 1300 szkół:

  1. Szkoła Podstawowa w Obrubnikach
  2. Zespół Szkół im. Juliusza Verne'a w Kielcach
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Wojciecha, Kraków
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu 
  5. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego
  6. Szkoła podstawowa w Kostomłotach im. 4 pułku piechoty Legionów AK
  7. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
  8. Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie 
  9. Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego, Gać 53, 55-200 Oława 
  10. Szkoła Podstawowa w Dubeninkach, Szkolna 1, 19-504 Dubeninki
  11. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy
  12. Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy, ul. Szkolna 2a
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu, ul. Kamienna 2, 49-300 Brzeg
  14. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Biedaczowie
  15. SP Sławsko, Sławsko 95a, 76-100 Sławno
  16. SP Warszkowo, ul. Szkolna 17, 76-100 Sławno
  17. Szkoła Podstawowa w Bziance, Bzianka 191
  18. Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu
  19. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie 
  20. Szkoła Podstawowa nr 5, Zgierz
  21. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach
  22. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Strzałkowie, Strzałków, 97-500 Radomsko
  23. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie 
  24. Szkoła  Podstawowa w Domaszewnicy Kolonia Domaszewska 8
  25. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu
  26. Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
  27. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
  28. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
  29. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
  30. Szkoła Podstawowa Nr 361 w Warszawie
  31. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
  32. Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w Smerdynie
  33. Szkoła podstawowa w Bibicach 
  34. Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego, Warszawa
  35. Szkoła Podstawowa im.Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Rudnikach.Rudniki 87
  36. Szkoła Podstawowa nr 63 im. K. Zakrzewskiego w Poznaniu
  37. Szkoła Podstawowa nr1 w Czeladzi
  38. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno- Oświatowego w Łodzi
  39. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach
  40. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Byczu
  41. I Prywatne Liceum Ogolnoksztalcace w Słupsku
  42. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3  im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
  43. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w Świebodzinie
  44. WADOWICE GÓRNE 
  45. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice
  46. Szkoła Podstawowa im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach, Nowe Zduny 88
  47. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu
  48. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Raciborzu, ul. Juliana Tuwima 1
  49. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
  50. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
  51. Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. Inka, 77-330 Czarne
  52. Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie
  53. Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
  54. Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
  55. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Brzegu Dolnym
  56. Szkoła Podstawa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie 
  57. Szkoła Podstawowa im.Stanisława Mikołajczyka w Starym Widzimiu
  58. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CZELADZI
  59. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu
  60. VIII LO W LUBLINIE 
  61. Gdyńska Szkoła Społeczna, Gdynia 
  62. Nienowice 122
  63. szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu
  64. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, Krynica-Zdrój
  65. Zespół Szkół w Domosławicach im. ks. prof. Józefa Tischnera
  66. Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Policach
  67. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzybodze
  68. Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego w Warszawie
  69. Szkoła Podstawowa nr 316 w Zespole szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Warszawie
  70. Publiczna Szkoła Podstawowa w Głazowie
  71. Szkoła Podstawowa nr 1 w Toruniu
  72. Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach, Piekary 100
  73. Szkoła Podstawowa nr 26 Kraków
  74. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II, Michałowice k. Warszawy
  75. Szkoła Podstawowa w Dubinie
  76. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie
  77. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II z oddzialami przedszkolnymi w Jarząbkowie 
  78. Szkoła Podstawowa nr 55 w Łodzi
  79. Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu
  80. Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Mrzygłodzie
  81. Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu 
  82. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej
  83. Zespół Szkół Oświatowych nr 3    Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie
  84. Szkoła Podstawowa w Kijach, Kije 141 A, 66-100 Sulechów
  85. Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa w Warszawie
  86. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Toruniu
  87. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bożejowicach
  88. Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" w Warszawie
  89. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP, Kraków
  90. Technikum nr 21 w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego w Łodzi
  91. Branżowa Szkoła I stopnia nr 21 w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilońskiego w Łodzi
  92. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej w Milówce
  93. Szkoła Podstawowa w Masłowie
  94. I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
  95. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej
  96. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach
  97. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Grodzisku Mazowieckim 
  98. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wołominie
  99. Pierwsze Prywatne Liceum Ogólnokształcące Leonarda Piwoni, Szczecin
  100. SZKOŁA PODSTAWOWA W STRACHOCINIE, STRACHOCIN 26, 73-110 STARGARD
  101. Szkoła Podstawowa im. Z. Kossak w Pierśćcu
  102. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce, Muchówka 135, 32-722 Królówka
  103. Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Mirosława Biernackiego, ul. Miedziana 8, 00-814 Warszawa
  104. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszowie
  105. Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym  
  106. Szkoła Podstawowa nr 1 im Gustawa Morcinka w Skoczowie
  107. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łańcucie
  108. Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima w Zabrzu
  109. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szydłowie, Szydłów 1
  110. Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu
  111. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju w Oświęcimiu
  112. Szkoła Podstawowa w Osiedlu Niewiadów im. Polskich Olimpijczyków
  113. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Podstawową Filialną w Skawie
  114. Szkoła Podstawowa Nr 166 w Łodzi
  115. Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu
  116. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Raciborzu
  117. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dobrzeniu Dobrzeń 9a
  118. S P im.M.Konopnickiej w Kazimierzu
  119. Zespół Edukacyjny nr 1, Świebodzin
  120. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej
  121.  Szkoła Podstawowa nr 3  z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
  122. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce
  123. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy, ul. Sportowa 2, 32-085 Modlnica
  124. Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa w Warszawie
  125. Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ
  126. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami lntegracyjnymi, Libiąż
  127. Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej im. J.M.Ossolińskiego
  128. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu
  129. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza , ul.gen.A.E.Fieldorfa "Nila" 4/6 , 07-410 Ostrołęka
  130. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi
  131. SP 43 im. KEN w Krakowie
  132. Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj 
  133. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Skalskiego w Polichnie 
  134. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach
  135. Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  136. Szkoła Podstawowa nr 209 w Warszawie, Al. Reymonta 25
  137. Zespół Szkół w Radominie,  87-404 Radomin kuj/pom
  138. Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach
  139. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Radomsku
  140. Szkoła Podstawowa 142 w Łodzi
  141. Szkoła Podstawowa SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Żywcu
  142. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Wołominie
  143. Szkoła Podstawowa im. Bł. O. Narcyza Jana Turchana w Trąbkach
  144. Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Ligocie Małej
  145. Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku
  146. Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks.J. Twardowskiego w Warszawie
  147. Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Tomaszowie Mazowieckim
  148. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie
  149. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pamięci Wanat w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej
  150. Szkoła Podstawowa nr 6 im Akademii Miechocińskiej w Tarnobrzegu
  151. Zespół Szkół Muzycznych im.Czesława Niemena; Włocławek
  152. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, Sandomierz
  153. ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
  154. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie
  155. Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
  156. Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP w Krakowie
  157. Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Dąbrowicy DĄBROWICA 67, 32- 744 Łapczyca
  158. Szkołs Podstawowa nr 3 w Swarzędzu
  159. Szkoła Podstawowa Nr1 im. Bolesława Prusa, ul. M. Konopnickiej 2 56 - 200 Góra
  160. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
  161. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w Górze
  162. Szkoła Podstawowa w Borecznie, Boreczno22
  163. Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej, Garwolin
  164. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Szybowicach
  165. os. Mielżyńskiego 3a,  62-020 Swarzędz
  166. Szkoła Podstawowa w Dunowie  Dunowo 11  76-024 Świeszyno
  167. Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie
  168. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie
  169. Szkoła Podstawowa w Rogowie, 44-362 Rogów, Szkolna 2
  170. Szkoła Podstawowa w Czaszynie
  171. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Rudzie Śląskiej
  172. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w Będzinie
  173. Zespół szkolno-przedszkolny w Łowyniu
  174. Szkoła Podstawowa nr 16 im płk. Z. Makowieckiego
  175. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bł. Jana Pawła II w Libiążu
  176. Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach Śmiechowice 99 27-650 Samborzec
  177. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi
  178. Szkoła Podstawowa w Łązynie 
  179. SZKOLA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GŁOSKOWIE
  180. Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym
  181. Szkoła Podstawowa w Dłużcu 
  182. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu
  183. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich Chodzież
  184. Szkoła Podstawowa w Ociesękach, 
  185. Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Mieczysława Smorawińskiego w Turku
  186. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie
  187. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu
  188. Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Piekarach Śląskich
  189. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie
  190. Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie
  191. Szkoła Podstawowa im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie
  192. SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej" w Warszawie
  193. Szkoła Podstawowa Nr 22 Im. Karola Miarki z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie
  194. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II -Sztum
  195. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach
  196. Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czulowie
  197. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju 
  198. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka, Radlin
  199. Szkoła |Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie ul. Stojałowskiego 31 30-611
  200. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie; os. Dywizjonu 303 nr 35-35a, 31-874 
  201. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  202. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Napachaniu
  203. Szkoła Podstawowa nr 80 w Krakowie
  204. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej Niedźwiada 261 
  205. Szkoła Podstawowa w Szumsku
  206. Zespół Edukacyjny nr 3 Zielona Góra, ul.Os.Pomorskie 13
  207. Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego w Warszawie
  208. Szkoła Podstawowa w Goślinowie 62-200 Gniezno
  209. Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie
  210. Zespół Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej
  211. Szkoła Podstawowa nr 80 Kraków
  212. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Krakowie
  213. Szkola podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim 
  214. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Taczaka w Wąsowie
  215. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gliwicach
  216. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tokarni, 26-060 Chęciny, woj. świętokrzyskie
  217. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. M. Kownackiej
  218. Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach numer : 109633
  219. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, Kraków
  220. Szkoła Podstawowa nr 4 Biłgoraj 
  221. Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe w Zespole Szkół Nr 14, Warszawa
  222. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych "Puławiaków" w Górach Wysokich 
  223. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy, 64-800 Chodzież
  224. Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym
  225. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu 
  226. I liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
  227. Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi
  228. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim
  229. Publiczna szkoła Podstawowa w Kietlinie
  230. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej
  231. Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie
  232. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
  233. Zespół Szkół Miejskich nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle
  234. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach
  235. Szkoła Podstawowa Pogwizdów 26 32-700 Bochnia
  236. Szkoła Podstawowa nr 9 w Kielcach
  237. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Niechanowie
  238. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyłęku 
  239. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Bloku Dobryszyce 
  240. Szkoła podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie
  241. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi, Przeginia Duchowna
  242. Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
  243. Zespół Szkół Technicznych Nr 1 im. W. Korfantego w Chorzowie
  244. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
  245. Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Objeździe
  246. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
  247. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Libiążu
  248. Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej
  249. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie
  250. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim
  251. Szkoła Podstawowa nr 35, Gdynia
  252. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suchowoli, Suchowola 31, 28-221 Osiek
  253. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie
  254. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Brzezince
  255. SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ORŁA BIAŁEGO W GIEDLAROWEJ 
  256. Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie
  257. Szkoła Podstawowa Jabłonka - Bory, ul. Kopernika 14, 34-480 Jabłonka
  258. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nądni, ul Główna 56
  259. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Biedrusku  
  260. Zespół Szkół nr 18 Zabrze
  261. PSP im. Jana Kochanowskiego w Małęczynie
  262. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 w Warszawie
  263. Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Ochabach Małych 
  264. Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Podstolicach
  265. Zespół Szkolno-Przedszkolny W Grotnikach
  266. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jordanowie
  267. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kraśniku Dolnym, 59 - 700 Bolesławiec Kraśnik Dolny 47
  268. Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
  269. Zespół Szkół Gminnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łapczycy
  270. Szkołą Podstawowa Nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego
  271. Zespół Szkół Gminy Kościan. Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Bonikowie.
  272. Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie
  273. Mroczkow Gościny 50
  274. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach
  275. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika 
  276. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Radomsko
  277. Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie
  278. Szkoła Podstawowa nr 2  w  Porębie
  279. Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu
  280. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego, Kielce
  281. Szkoła  Podstawowa  w  Jarantowicach 
  282. Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa 
  283. ZSP2 - Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego w Krakowie
  284. Szkoła Podstawowa Nr 3 im.jJliusza Słowackiego w Kaliszu
  285. Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
  286. Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańśku
  287. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
  288. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
  289. Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich w Nieszkowicach Wielkich
  290. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Białce
  291. SP nr 148 im. H. Kołłątaja w Warszawie
  292. Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich
  293. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
  294. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi
  295. Szkoła Podstawowa im. Księdza Józefa Łakomego w Biadolinach Radłowskich
  296. Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
  297. Zespół Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach
  298. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie
  299. Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach- Kolonii 1
  300. Zespół Szkolno przedszkolny nr 11 Wrocław; Szkoła Podstawowa nr 53 im Stefana Bancha
  301. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, Ulan-Majorat
  302. Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie
  303. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach
  304. Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja w Kielcach
  305. Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich w Piekarach Śląskich
  306. Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu
  307. Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tuszynie
  308. Szkołą Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
  309. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu
  310. I LO im. S. Żeromskiego w Opocznie
  311. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie
  312. Szkoła Podstawowa im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie
  313. Szkoła Podstawowa W Dobrzykach, Dobrzyki 
  314. Szkoła Podstawowa nr 4 im. L.J. Kerna
  315. Zespół Oświatowo-Sportowy Baza Mrągowo
  316. II Liceum Ogólnokształcące im. J. K. Korzeniowskiego w Rumi
  317. Zespół Kształcenia w Wielkim Klinczu
  318. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim 
  319. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie
  320. Zespół Szkół w Ratajach, ul. Chodzieska 9
  321. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie
  322. Szkoła Podstawowa nr 210 w Warszawie
  323. Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie
  324. SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA im. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
  325. Szkoła podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu
  326. Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łące
  327. Szkoła Podstawowa w Brzeźcach, Brzeźce
  328. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 7 w Katowicach  
  329. Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju
  330. Szkoła Podstawowa, Strzygi
  331. I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
  332. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku, Czersk, ul. Warszawska 17,05-530 Góra Kalwaria
  333. Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II
  334. Zespół Szkoły i Przedszkoli w Zawichoście
  335. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Mełgwi
  336. Szkoła Podstawowa w Szczuczynie, Szczuczyn
  337. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku
  338. Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich 
  339. Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
  340. Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie
  341. Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo we Wrocławiu
  342. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte nr 1 w Kępnie
  343. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
  344. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu
  345. Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbki 
  346. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Różankach
  347. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie, 
  348. Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie
  349. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu
  350. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej Słupi
  351. Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie
  352. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie
  353. Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego w Warszawie
  354. Szkoła Podstawowa w Wolicy
  355. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie
  356. Szkoła Podstawowa nr w Sepolnie Krajeńskim 
  357. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
  358. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie
  359. I Liceum Ogolnoksztalcace im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie 
  360. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach
  361. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Jana Szczepanika, Krosno
  362. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego 
  363. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Rejtana w Bączalu Dolnym
  364. Szkoła Podstawowa im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej w Izdebnie Kościelnym
  365. Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach 
  366. Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Brzeźnie
  367. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr1 w Zduńskiej Woli
  368. Szkoła Podstawowa nr 65
  369. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej 
  370. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
  371. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cielcach 
  372. Szkoła Podstawowa w Miastkowie
  373. Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Płonce Kościelnej
  374. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
  375. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
  376. VII LO im Juliusza Słowackiego w Warszawie 
  377. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  378. Szkoła Podstawowa w Zacharzynie, Zacharzyn
  379. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach
  380. Zespół Szkół nr 2 im. A.Świetochowskiego w Łukowie
  381. Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich 
  382. Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zagórzanach, Zagórzany
  383. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Gorzycach
  384. Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach
  385. Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu
  386. Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Złoty Potok" w Łące Prudnickiej
  387. I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie
  388. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica  w Tyczynie
  389. Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
  390. Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
  391. Szkoła Podstawowa w Chylinie
  392. II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu
  393. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
  394. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kobyli , Kobyla
  395. CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana, Warszawa
  396. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Flagi Polski w Libiążu
  397. Szkoła Podstawowa w Skokowej, Skokowa
  398. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie
  399. Szkoła Podstawowa im. Stanisława wyspiańskiego w Porębie Żegoty
  400. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Dzieci
  401. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance
  402. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ratajczaka w Szkaradowie
  403. Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie
  404. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Porąbce
  405. I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego  w Wołominie
  406. Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
  407. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego, Ostrołęka
  408. Szkoła Podstawowa nr 58 im.Ireny Sendlerowej 
  409. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
  410. Zespół Szkół w Budach Głogowskich
  411. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. ks. kard. Adama S. Sapiehy Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
  412. Technikum Kolejowe im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
  413. Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów w Warszawie
  414. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie
  415. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach
  416. II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku
  417. Szkoła Podstawowa im. Wł. Jasińskiego w Gawłuszowicach
  418. Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie
  419. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie 
  420. Akademickie Liceum ogólnokształcące przy Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku
  421. Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim
  422. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie
  423. Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  424. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy - Zdroju
  425. Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
  426. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 im. św. M. M. Kolbe
  427. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach
  428. Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia we Wrocławiu
  429. Szkoła Podstawowa nr 137 im. Wiktora Zina z oddziałami przedszkolnymi
  430. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Bystrej
  431. Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena Kraków 
  432. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Żurominie
  433. Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej 
  434. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
  435. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku
  436. SZKOŁA PODSTAWOWA  NR3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI im. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W MIKOŁOWIE 
  437. Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II w Ząbkach
  438. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu w Nowym Targu
  439. Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu
  440. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach
  441. Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej
  442. Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi
  443. XLI Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Krakowie 
  444. Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im.  Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy", Warszawa
  445. Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie
  446. Szkoła Podstawowa Nr 1 im.dr. Stanisława Krzysia w Barcinie
  447. Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego
  448. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku
  449. Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Skarżysku-Kamiennej
  450. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
  451. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Olszynach
  452. Szkoła Podstawowa nr 156 im. Ks. Kardynała A. Stefana Sapiehy w Krakowie
  453. Szkoła Podstawowa im. prof. Józefa Zwierzyckiego w Krobi
  454. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
  455. Szkoła Podstawowa w Staniewiicach
  456. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Victoria Center Primary School, Wrząsowice
  457. Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie
  458. Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
  459. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu
  460. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu
  461. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Kanigowie
  462. Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Bachowie
  463. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy w Rybniku
  464. Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Uczeń" w Krakowie
  465. Szkoła Podstawowa nr 1 im. A.Mickiewicza w Krościenku n.D
  466. Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida
  467. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Wieliczka
  468. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świnoujściu ul. 
  469. Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
  470. Szkołą Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
  471. Zespół Szkół w Rzepinie
  472. Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich , Ogorzeliny
  473. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Chełmnie
  474. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku
  475. Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji w Krakowie
  476. Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku 
  477. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Tczewie
  478. Zespół Szkół Gminnych im. Adama Mickiewicza w Baczkowie -Szkoła Podstawowa
  479. Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
  480. Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego w Babicach 
  481. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II Sochaczew
  482. Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach
  483. Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu
  484. Szkoła Podstawowa nr 3 w Łukowie
  485. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bujakowie
  486. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii
  487. SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEPALKOWIE
  488. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach
  489. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w Radomiu
  490. Szkoła Podstawowa im Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach
  491. Szkoła Podstawowa w Mszadli
  492. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach
  493. Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach
  494. Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Damienicach
  495. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie
  496. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej
  497. Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
  498. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowie
  499. Szkoła Podstawowa w Świętem, Święte 
  500. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim
  501. Szkoła Podstawowa w Trzcianie 
  502. Szkoła Podstawowa w Gręzówce
  503. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach
  504. Liceum Ogólnokształcące im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie
  505. Zespół Szkół w Rzepinie
  506. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie
  507. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jędrzejowie 
  508. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w ZSP w Bestwinie
  509. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyłęku
  510. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach, Balice
  511. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Surażu 
  512. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Skotnikach
  513. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Brzanie
  514. Szkoła Podstawowa w Skawinkach
  515. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
  516. Zespół Szkolno Przedszkolny w Łączanach
  517. Niepubliczne Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące "Uczeń" 
  518. Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie
  519. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie, Chojnów
  520. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Solcu Kujawskim
  521. Szkoła Podstawowa nr 37 im. kpt.ż.w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie
  522. Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu, Zagościniec
  523. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka 
  524.  Zespół Szkół Samorządowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie
  525. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Wodzisław Śląski
  526. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu
  527. Zespół Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle
  528. Szkoła Podstawowa im. Św. Andrzeja Boboli w Kostarowcach
  529. Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  530. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi
  531. Zespół Szkół im Mikołaja Kopernika w Czarnej
  532. Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie.
  533. Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w Wilanowie
  534. Szkoła Podstawowa nr 187 im Adama Mickiewicza w Warszawie
  535. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przyszowie
  536. Szkoła Podstawowa w Zarszynie
  537. Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Rudach
  538. Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie
  539. Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej
  540. Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie
  541. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zębie
  542. Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach
  543. Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w Kobylanach
  544. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
  545. Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Inowrocławiu
  546. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie , Pionki
  547. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 206
  548. Zespół Szkół Poligraficznych im. Marsz. Józefa Piłsudskiego, Warszawa
  549. SZKOŁA PODSTAWOWA W STAROCHĘCINACH
  550. Szkoła Podstawowa nr 3 im.K.K. Baczyńskiego  w Raciborzu
  551. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im.H.Ch. Andersena w Radomiu
  552. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta, Jasło
  553. Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudzkiego, stawki 10-15, Warszawa
  554. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu
  555. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Suskiego w Nowym Targu
  556. Samorządowa Szkoła podstawowa w Otocznej
  557. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zamościu , 
  558. Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza,
  559. Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza w Warszawie
  560. Szkoła Podstawowa im .Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej 
  561. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 ROKU PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W JEŻOWIE
  562. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu
  563. Szkoła Podstawowa w Świerszczowie 15
  564. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek  w Rzeszowie
  565. Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku
  566. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
  567. Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
  568. Szkoła Podstawowa w Rzepedzi
  569. SZKOŁA PODSAWOWA NR 59 IM. JANA MATEJKI W KATOWICACH
  570. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego
  571. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. S. Marusarza w Miłkowie
  572. I Liceum Ogólnokształcące im.Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
  573. Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich 
  574. Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Mielcu 
  575. Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu, 13/2019, Poznań
  576. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
  577. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy 
  578. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
  579. Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza w Goszczy
  580. Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego, Leżajsk
  581. Technikum Mundurowe w Toruniu
  582. Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówka
  583. Szkoła Podstawowa w Otorowie
  584. Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Bydgoszczy
  585. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu
  586. Zespół Szkół Drzewnych w Bydgoszczy
  587. Zespół Szkół w Zabawie
  588. Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego, Warszawa
  589. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuňa 
  590. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Sieteszy
  591. Szkoła Podstawowa , Nowosielce
  592. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie 
  593. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stobnie
  594. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze
  595. Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kraków
  596. Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach 
  597. Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki, Przyszowice
  598. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach
  599. I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
  600. Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
  601. Szkoła Podstawowa w Rzepedzi
  602. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu
  603. Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Kłodzku
  604. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stanisławiu Dolnym Dolany, miejscowość Stanisław Dolny
  605. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dargobądzu
  606. Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skułach
  607. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 227, Warszawa
  608. Zespół Szkół Zawodowych nr 3
  609. Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach
  610. Szkoła Podstawowa nr 9 Kołobrzeg
  611. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach
  612. Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu
  613. Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Łazach 
  614. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Książnicach
  615. Szkoła Podstawowa w Zielinie 
  616. Szkoła podstawowa nr 18 w Kaliszu
  617. Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie
  618. Zespół Szkół w Suchowoli
  619. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi
  620. Pierwsze Społeczne Liceum Ogólnokształcące
  621. Szkoła Podstawowa w Podchojnach 
  622. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu
  623. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta, Jasło
  624. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
  625. Zespół Szkół nr 8 we Włocławku
  626. Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
  627. Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
  628. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły w Sosnowcu
  629. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mieroszynie
  630. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Jędrzejowie 
  631. Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Zespole Szkół Samorządowych w Klwowie
  632. Szkoła Podstawowa w Dukli
  633. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajbrocie
  634. SZKOŁA PODSTAWOWA im. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MANASTERZU  
  635. Szkoła Podstawowa im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie
  636. Szkoła Podstawowa w Topoli Małej
  637. Szkoła Podstawowa w Biesalu
  638. Zespół Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej w Koninie
  639. Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego”
  640. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Johna Baildona w Gliwicach
  641. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach
  642. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stężycy
  643. Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce
  644. Szkoła Podstawowa w Łukowej
  645. Szkoła Podstawowa w Białołęce
  646. Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lubieńcu , Lubieniec 40,87-860 Chodecz
  647. Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Nieszkowicach Małych
  648. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
  649. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
  650. Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie
  651. Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej
  652. Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących Olsztyn
  653. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy
  654. Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie
  655. Szkoła Podstawowa im. Józefa Janika  w Koszutach 
  656. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka
  657. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA BATOREGO
  658. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach ze Szkołą Podstawową Filialną w Dziale
  659. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie
  660. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Staszica, Swarzędz
  661. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku 
  662. Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 
  663. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich w Łaziskach Górnych
  664. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czyżowie  Szlacheckim
  665. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Rajsku
  666. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Sadku
  667. Szkoła Podstawowa im. ks. Ewalda Kasperczyka w Turzy Śląskiej 
  668. Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17, Zielona Góra
  669. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
  670. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku
  671. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach
  672. Dolnośląski Zespół Szkół w Karpaczu
  673. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM.ARKADEGO FIEDLERA W SZCZECINIE
  674. IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łódź
  675. Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu
  676. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze
  677. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików, Lipnica Wielka
  678. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie
  679. Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Coniewie
  680. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu, Frampol
  681. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej
  682. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wiekopolskich w Opokach
  683. IV PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLÓW POLSKICH W KRAKOWIE
  684. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nizinach 
  685. Zespół Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem
  686. Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Piszczacu
  687. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu
  688. Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Dołdze
  689. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II, Rybnik
  690. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych
  691. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Skrzynnie
  692. Szkoła Podstawowa w Leokadiowie,  Leokadiów 40
  693. Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Wielączy Kolonii  
  694. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w ZSP nr 8  w Żorach
  695. I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy w Świeciu
  696. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku 
  697. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach
  698. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnówce
  699. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Mysłowicach
  700. Szkoła Podstawowa w Sułowie
  701. Szkoła Podstawowa w Biszczy
  702. ZSO - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte , regon 90035
  703. Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnym, Radoryż Kościelny
  704. Szkoła Podstawowa w Starym Łomie, 768177157, Stary Łom 
  705.  Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Matki Teresy z Kalkuty w Tychach
  706. Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim
  707. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Wólce Dobryńskiej
  708. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie
  709. Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Curie-Skłodowskiej Maków Mazowiecki
  710. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli
  711. Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowica w Lublinie
  712. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Muninie
  713. Szkoła Podstawowa im. ks. St. Zielińskiego w Stróży 
  714. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej
  715. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku
  716. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
  717. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu
  718. Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana, Warszawa 
  719. Szkoła Podstawowa nr 3 
  720. Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, Lublin
  721. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie
  722. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Woli Kamockiej
  723. Szkoła Podstawowa nr 2, Chełmno
  724. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie,    
  725. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach
  726. Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy
  727. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Izbicy
  728. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu,  47088
  729. Szkoła Podstawowa nr 4 im.Papieża Jana Pawła II w Płońsku
  730. Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu, Niedźwiedź 62
  731. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Kowali; 12999
  732. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie
  733. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, Lublin
  734. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kraczewicach
  735. Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie
  736. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach
  737. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie
  738. Zespół Szkolno Przedszkolny w Niwnicy 
  739. Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy
  740. Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie 
  741. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie
  742. Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie 
  743. Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Wola Dereźniańska 93
  744. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wyszecinie
  745. Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu Szkoła Podstawowa
  746. Zespół Szkół w Sitnie
  747. I Katolickie Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Puławach
  748. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie
  749. Szkoła Podstawowa w Porębie
  750. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawiczu
  751. Zespół Szkół w Kańczudze, 
  752. ZESPÓŁ SZKÓŁ W BYSTRZEJOWICACH PIERWSZYCH IM. HELENY BABISZ
  753. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABIKOWIE, ŻABIKÓW 
  754. Szkoła Podstawowa w Uhrze imienia Romualda Traugutta
  755. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W SUŁKOWICACH-ŁĘGU, SUŁKOWICE
  756. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu, Mircze
  757. Szkoła Podstawowa w Stasinie
  758. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Brzeziu
  759. Zespół Szkół im. Eugeniusza Kujana w Wierzawicach
  760. Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
  761. II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
  762. Zespół Placówek Oświatowych w Dysie 
  763. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Radomiu
  764. Szkoła Podstawowa w Bezwoli
  765. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie
  766. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Abramowie.
  767. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu- Kukiełkach
  768. Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 im. Powstańców Śląskich, Piekary Śląskie
  769. Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze
  770. Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Mysłowie
  771. Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnymstoku
  772. Szkoła Podstawowa w Walinnie
  773. Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Rudzie Śląskiej
  774. Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  775. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY 2 DYWIZJI PIECHOTY 1 ARMII WOJSKA POLSKIEGO W GÓRZE PUŁAWSKIEJ
  776. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych
  777. Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu 
  778. VI Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  779. Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie
  780. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach 
  781. Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Ołobockich
  782. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
  783. Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawiakach,
  784. Akademickie Liceum Ogólnokształcące WSEI w Lublinie
  785. Szkoła Podstawowa im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce
  786. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy
  787. Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim
  788. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  789. Szkoła Podstawowa w Skokowie               Nr RSPO 10376
  790. Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej
  791. Szkoła Podstawowa im.bł.ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie
  792. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
  793. Szkoła Podstawowa w Przewalu z Filiami w Perespie i Kazimierówce, Przewale 3
  794. Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chełmie
  795. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Terespol
  796. Branżowa Szkoła I stopnia w Chełmie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
  797. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
  798. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żulinie
  799. Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy
  800. Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
  801. Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej
  802. Szkoła Podstawowa im. Jana Kupczyka z oddziałami przedszkolnymi w Woli Zadybskiej
  803. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka
  804. Szkoła Podstawowa w Bukowinie
  805. Zespół Szkół Zawodowych im. ppor. E. Gierczak w Górze Kalwarii
  806. Szkoła Podstawowa nr 4 w Orzeszu-Jaśkowicach
  807. Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, Płock
  808. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Motyczu
  809. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi
  810. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem
  811. Szkoła Podstawowa w Żmudzi
  812. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Pawłowie
  813. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego, Miastko
  814. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Drzemlikowicach 
  815. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego  w Miastku
  816. Szkoła Podstawowa w Myśliwcu
  817. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Andrzeja Apostoła, Nieznamierowice 3
  818. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej w Słupnie
  819. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
  820. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
  821. Branżowa Szkoła Rzemieślnicza I stopnia oraz Rzemieślnicze Technikum Wielozawodowe im. Jana Kilińskiego w Lublinie
  822. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim
  823. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie w skład wchodzi Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
  824. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku
  825. Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Zalesiu
  826. Szkoła Podstawowa im. Kopanickiej Drużyny Powstańców Wielkopolskich w Kopanicy
  827. Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej
  828. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu
  829. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu
  830. Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Zwierniku
  831. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Ulhówku
  832. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza
  833. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu
  834. Szkoła Podstawowa w Rudniku
  835. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 2 w Białymstok
  836. Szkołą Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Snopkowie
  837. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie, Wrzosowo
  838. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie
  839. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Lemanie
  840. Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kleeberga
  841. Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie 
  842. Szkoła Umiejętności- Branżowa Szkoła I stopnia, Lubartów
  843. Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej
  844. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  845. Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie 
  846. Szkoła Podstawowa nr 4 im. dra Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej
  847. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu 
  848. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
  849. Szkoła Podstawowa nr 13 w Chorzowie im. T.Kościuszki, Chorzów
  850. Zespół Szkół Technicznych im. Józefa Szymczaka w Człuchowie
  851. Szkoła Podstawowa w Czerniejowie
  852. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach
  853. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Gizewiusza w Ostródzie
  854. Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu
  855. IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Zabrzu
  856. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach
  857. Zespół Placówek Oświatowych Nr 1, Międzyrzec Podlaski
  858. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  859. Szkoła Podstawowa im. ks. Zdzisława Peszkowskiego w Krążkowach
  860. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu 
  861. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Michalowie
  862. Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra
  863. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Nowa Ruda
  864. Technikum im. Augusta cieszkowskiego w Siennicy Różanej 56565
  865. Szkoła Podstawowa im. Józefa Niećko w Rudnie, RSPO 90074, Rudno
  866. ZESPÓŁ OŚWIATOWY W KĄKOLEWNICY, UL. SZKOLNA 4, 21-302 KĄKOLEWNICA
  867. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie
  868. Szkoła Podstawowa im.I.Solarza w Gaci 
  869. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
  870. Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach       72742
  871. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach
  872. Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  873. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce
  874. Szkoła Podstawowa w Stęszewie
  875. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej
  876. Zespół Szkół nr 12, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
  877. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
  878. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Goszycach
  879. Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej nr 2 w Andrychowie
  880. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fredropolu
  881. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku
  882. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Radomiu
  883. Szkoła Podstawowa w Gromadzie
  884. Społeczna Szkoła Podstawowa w Białej Podlaskiej   4976
  885. Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Lgocie Wielkiej
  886. Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
  887. SZKOŁA PODSATWOWA NR 52 IM.M.A.DAWIDOWSKIEGO ,,ALKA''
  888. Społeczna Szkoła Podstawowa im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
  889. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
  890. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie, Nałęczów
  891. Szkola Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Milocinie 
  892. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kątach
  893. Szkoła podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
  894. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosinie
  895. Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach
  896. Zespół Szkół w Przegini - Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini
  897. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefanii Sempołowskiej w Tuszynie
  898. Szkoła Podstawowa nr1 w Biłgoraju im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego
  899. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi
  900. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie Dolnym
  901. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie
  902. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
  903. Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Raciążu
  904. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich STO w Legionowie
  905. Zespół Szkolno - Przedszkolny numer 4 
  906. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Malborku
  907. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce
  908. Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie
  909. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego Łopuszka Wielka
  910. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie
  911. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zawierzbiu
  912. Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
  913. Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie
  914. Szkoła Podstawowa im Marii Dąbrowskiej w Rudnie 
  915. SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W MONIAKACH 
  916. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mniszku;  Mniszek 67  ; 23-275 Gościeradów
  917. Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Wąsoszu
  918. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze ul. Szkolna 1, 32-065 Krzeszowice
  919. Szkoła Podstawowa im.bł. Stanisława Starowieyskiego, Bratkówka
  920. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  921. Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. F. Kleeberga
  922. Szkoła Podstawowa w Biesalu
  923. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym 
  924. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Rykach
  925. Publiczna Szkoła Podstawowa im.Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Wrociszew
  926. Szkoła Podstawowa w Pieszczu, Pieszcz 46
  927. XVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Krakowie
  928. Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im AK w Kościelcu 
  929. IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królów Polskich w Krakowie
  930. Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce
  931. Szkoła Podstawowa im.bl. Jana Pawła II
  932. Zespół Szkół i Placówek Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra, Wrocław
  933. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
  934. Szkoła Podstawowa im. Karola Namysłowskiego w Wierzbie           Wierzba
  935. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  936. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Piłsudskiego w Nawojowej Górze
  937. Z.O. Szkoła Podstawowa im. ks. Lucjana Niedzielaka w Polskowoli 40714 , Polskowola
  938. Szkoła Podstawowa w Białołęce
  939. Szkołą Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich
  940. Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach Letnisku
  941. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H.Sienkiewicza w Skierniewicach 
  942. Zespół Oświatowy w Jedlance
  943. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie 
  944. Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie
  945. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym
  946. Szkoła Podstawowa nr 93, Kraków
  947. Niepubliczna Szkoła Podstawowa 
  948. Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobieszu
  949. Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance 
  950. Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. ks. prof. Józefa Tischnera, Kraków
  951. Publiczna szkoła podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowali 
  952. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce; 33-122 Wierzchosławice
  953. Szkoła Podstawowa w Chotyńcu
  954. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siennej
  955. Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Januszówce
  956. Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Czarncy 
  957. Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Białce
  958. Zespół Edukacyjny nr 8 w Zielonej Górze (Szkoła Podstawowa nr 28 im. Lubuskich Rodzin Katyńskich w Zielonej Górze)
  959. Zespół Placówek Oświatowych w Prząsławiu
  960. Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Bilczy 
  961. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Janusza Korczaka w Zabrzu
  962. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
  963. Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach, 63-300 Pleszew
  964. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
  965. Szkoła Podstawowa w Dębinie
  966. Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego " Hubala" w Jankowej 
  967. Szkoła Podstawowa w Debrznie
  968. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta w Czarnej Białostockiej
  969. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego w Sosnowcu
  970. Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie, Ostrów 5 A 37- 207 Gać
  971. Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  972. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach
  973. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie
  974. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
  975. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
  976. Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
  977. Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie im. Jana Pawła II (w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5)
  978. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Jana Baczewskiego w Gryźlinach, Gryźliny
  979. Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach 
  980. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Białymstoku
  981. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu
  982. Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze
  983. Zespół Szkół w Subkowach,  Szkoła Podstawowa im.Leonida Teligi
  984. Publiczna Szkoła Podstawowa im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich i AK w Hostynnem Kolonii
  985. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zabrzu
  986. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Nowym Korczynie
  987. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich
  988. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym
  989. Szkoła Podstawowa w Białuniu    (Zespół Szkół Publicznych)
  990. Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie
  991. Szkoła Podstawowa w Ślipczu z siedzibą w Kozodawach. Kozodawy
  992. SP Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim
  993. Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim
  994. Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Jawidzu
  995. Szkoła Podstawowa nr. 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego
  996. Szkoła Podstawowa w Sokołowie
  997. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Klimkówce
  998. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 IM 11LUBUSKIEJ DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJ
  999. Branżowa Szkoła I stopnia w Kłecku
  1000. Szkoła Podstawowa w Korczowie
  1001. Zespół Placówek Oświatowych w Dysie
  1002. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września 1939 r. w Majdanie Górnym
  1003. Szkoła Podstawowa w Obszy
  1004. SzkołaPodstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu
  1005. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kodrębie
  1006. Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu
  1007. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnobrzegu, im Stanisława Piętaka
  1008. Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja
  1009. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przewodowie
  1010. VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie
  1011. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żyrzynie
  1012. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Czerwionce - Leszczynach 
  1013. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach
  1014. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie
  1015. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
  1016. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Więckowicach
  1017. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrołęce
  1018. Niepubliczna Szkoła Podstawowa MMSport
  1019. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie
  1020. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyszkach
  1021. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osieku
  1022. Szkoła Podstawowa nr 40 im. Jerzego Kukuczki Katowice 
  1023. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
  1024. Szkoła Podstawowa im. Marii Kuncewiczowej w Rzeczycy
  1025. Szkoła Podstawowa w Sitniku 
  1026. Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie, 
  1027. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
  1028. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszowie
  1029. Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Brzozowie
  1030. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Chełmie
  1031. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Łętowni , 
  1032. Zespół Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej - Curie 
  1033. Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu
  1034. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie
  1035. Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
  1036. Szkoła Podstawowa w Mokrem
  1037. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim
  1038. Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Milejowie
  1039. Szkoła Podstawowa w Krosnowicach
  1040. Szkoła Podstawowa w Starym Brusie
  1041. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich w Prudniku
  1042. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W PRAWIEDNIKACH
  1043. Szkoła Podstawowa im. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Zawadówce
  1044. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Rumi
  1045. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi
  1046. Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Mikołajkach
  1047. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach
  1048. Szkola podstawowa nr 6 Sochaczew
  1049. Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu
  1050. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA KOSTKI STAROWIEYSKIEGO W ŁASZCZOWIE
  1051. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Samoklęskach
  1052. Szkoła Podstawowa w Smólsku
  1053. Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Cześnikach
  1054. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
  1055. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Sucharskiego w Świąkach
  1056. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
  1057. Szkoła Podstawowa im ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach
  1058. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
  1059. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
  1060. Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy z Oddziałami Sportowymi, Bydgoszcz
  1061. Szkoła Podstawowa w Nowych Łubkach
  1062. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zawoi Centrum
  1063. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie 
  1064. Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Jelonkach
  1065. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstania Styczniowego w Potoku Górnym 
  1066. Szkoła Podstawowa Bronowice
  1067. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie
  1068. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach
  1069. II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Bochni
  1070. Szkoła Podstawowa im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach
  1071. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni
  1072. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Puławach
  1073. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Korniaktowie Północnym
  1074. Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Stanisława Papczyńskiego w Mariańskim Porzeczu
  1075. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji 2 lutego 1944 w Borowie
  1076. II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie
  1077. Szkoła Podstawowa w Marszałkach
  1078. Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
  1079. Zespół Szkół Nr 3 w Przytkowicach, Przytkowice
  1080. Szkoła Podstawowa w Wyżnicy
  1081. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
  1082. Szkoła Podstawowa im. Wydarzeń Września w Czartowczyku
  1083. Szkoła Podstawowa w Chłaniowie, 53279, Chłaniów
  1084. Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej
  1085. Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
  1086. V Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy
  1087. XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
  1088. Szkoła Podstawowa w Kroszewie;
  1089. Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie, Drelów
  1090. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Przewodowo Poduchowne
  1091. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Goździe
  1092. Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
  1093. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
  1094. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogwizdowie Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Pogwizdowie
  1095. Szkoła Podstawowa w Grzymałkowie
  1096. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszerwie
  1097. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach
  1098. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 
  1099. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kupiskach
  1100. ZPO w Szczeglicach, Szczeglice 
  1101. Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej , Jarosławiec
  1102. Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie 
  1103. Szkoła Podstawowa w Rakówce
  1104. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach
  1105. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Piotrowskiego w Wołuszewie
  1106. Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
  1107. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W STRZYŻEWICACH-RECHCIE, STRZYŻEWICE 13
  1108. Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II, Tereszpol-Zaorenda
  1109. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim
  1110. Szkoła Podstawowa w Uhrusku
  1111. Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie im. Jana Brzechwy
  1112. Szkoła Podstawowa nr 11, Tomaszów Mazowiecki
  1113. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Łysych
  1114. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowarczowie 
  1115. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  1116. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie
  1117. Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego w Sławatyczach
  1118. Szkoła Podstawowa w Krynce
  1119. Szkoła Podstawowa w Garbatówce
  1120. Zespół Szkolno- Przedszkolny im. św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim, RSPO 124053, Zarzecz Łukowski
  1121. Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
  1122. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskie4j w Starej Kamionce
  1123. Szkoła Podstawowa nr19 w Rzeszowie
  1124. Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
  1125. Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie
  1126. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 38 z Oddziałami im Ireny Sendlerowej
  1127. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
  1128. Katolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim
  1129. Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej
  1130. Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej 
  1131. Szkoła Podstawowa im. kpt. Władysława Wysockiego w Biesiekierzu, RSPO 41897
  1132. Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  1133. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chotyłowie
  1134. Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  1135. Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  1136. Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  1137. Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku, Mielnik
  1138. Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach
  1139. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Raciszynie ze Szkoła Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im . M. Konopnickiej w Raciszynie
  1140. Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
  1141. Zespół Szkół w Krośnie
  1142. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
  1143. Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  1144. Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach
  1145. Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego w Nałęczowie
  1146. Technikum NR 1 im.Z.Chmielewskiego w Nałęczowie
  1147. Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa, Wrocław
  1148. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rachaniach
  1149. Szkoła Podstawowa nr 11 im Hieronima Skurpskiego w Olsztynie 
  1150. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Dąbiu
  1151. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie
  1152. Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bągarcie
  1153. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Zatorze
  1154. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu
  1155. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy
  1156. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sąspowie
  1157. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w Hrubieszowie
  1158. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Tarnoszynie
  1159. Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Tarnoszynie
  1160. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dytmarowie
  1161. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowkiej Curie w Mysłowicach
  1162. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kamieniu
  1163. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 
  1164. Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im Pamięci Majdanka w Lublinie 
  1165. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sierakoścach
  1166. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie 
  1167. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Potoku - Stanach
  1168. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kobiernicach
  1169. 156. Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich"
  1170. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kajetanowie
  1171. Zespół Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce-Osadzie (31461)
  1172. I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju, Rabka-Zdrój
  1173. Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Stefankowicach, Stefankowice
  1174. Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
  1175. Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
  1176. Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju
  1177. Publiczna Szkoła Podstawowa im.W.B. Głowackiego w Brzózie
  1178. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Gdeszynie
  1179. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 W Siedlcach
  1180. Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim 
  1181. Szkoła Podstawowa im. dr. Henryka Jordana w Ksawerowie
  1182. Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Ryłko w Czernej
  1183. Szkoła Podstawowa w Gęsi
  1184. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POŚCIENIU WSI
  1185. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Rodziny Donimirskich, 
  1186. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim
  1187. Szkoła Podstawowa w Pniówku
  1188. Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie
  1189. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića w Ostrowie Wielkopolskim
  1190. KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki, Kraków
  1191. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Karczewie 
  1192. Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie
  1193. Szkoła Podstawowa nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie
  1194. Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
  1195. Zespół Szkół w Wieliszewie Liceum Ogólnokształcące w Komornicy
  1196. Szkoła Podstawowa w Skibniewie
  1197. Szkołą Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie
  1198. Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Gliwicach 
  1199. Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Baj w Horyszowie Polskim
  1200. Szkoła Podstawowa w Malinówce
  1201. Szkoła Podstawowa w Piecniku
  1202. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie
  1203. Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Strachosławiu
  1204. Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie
  1205. Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu
  1206. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza, Opole
  1207. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach
  1208. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka , Sośnie
  1209. Zespół Szkoły i Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Olszówce 
  1210. British International School , Gdańsk
  1211. Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 26 w Opolu
  1212. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie
  1213. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce
  1214. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka
  1215. Szkoła Podstawowa w Lipsku
  1216. Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy
  1217. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II, Rybnik
  1218. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
  1219. Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeciechowie
  1220. Szkoła Podstawowa w Dobryniu Duzym
  1221. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim
  1222. Technikum nr 3 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik" Zielona Góra
  1223. Zespół Szkół w Dąbiu
  1224. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie, Łupawa
  1225. Technikum TEB Edukacja w Gdańsku
  1226. Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim
  1227. Technikum TEB Edukacja w Gdańsku
  1228. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. św. Jana Pawła I I w Zarzeczu Łukowskim,  124053,  Zarzecz Łukowski
  1229. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy
  1230. Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
  1231. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Piotra Danysza w Oszczywilku 
  1232. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Zofiówce
  1233. Szkoła Podstawowa w Brojcach
  1234. Szkoła P9dstawowa im. Jana Pawła II w Orłowie Drewnianym
  1235. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II- Papieża w Orłowie Drewnianym
  1236. Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie im. por. Zbigniewa Twardego p.s. "Trzask"
  1237. Szkoła Podstawowa im Olimpijczyków Polskich w Krzymowie 
  1238. Branżowa Szkoła I stopnia w Kobylinie
  1239. Szkoła Podstawowa im Małgorzaty Sulek w Drużynach, Drużyny 54
  1240. Szkoła Podstawowa nr 8 im. R. i Z. Pietrasów Czerwionka-Leszczyny
  1241. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie
  1242. Szkoła Podstawowa w Sobolach
  1243. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kobiernicach
  1244. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Potoczku
  1245. III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Chorzowie
  1246. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10 im. Juliusza Słowackiego
  1247. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie 
  1248. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Sicienku
  1249. Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym
  1250. Szkoła Podstawowa w Gródkach
  1251. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
  1252. Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Wildze
  1253. Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie
  1254. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepielowie
  1255. Szkoła Podstawowa im. J. wybickiego w Janówku Pierwszym
  1256. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  1257. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w krasnymstawie
  1258. Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku
  1259. Szkola Podstawowa w Sosnowie,
  1260. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzeboszowicach, Trzeboszowice 89
  1261. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Wodzisławiu
  1262. Szkoła Podstawowa w Bochotnicy
  1263. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie
  1264. Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego w Oleśnikach
  1265. Szkoła Podstawowa w Gibach, Giby 
  1266. SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
  1267. SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4 W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
  1268. Liceum Ogólnokształcące im Jana Zamoyskiego w Turobinie, Turobin
  1269. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem, Husynne
  1270. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Turobinie
  1271. Publiczna Szkoła Podstawowa w Radawczyku
  1272. Szkoła Podstawowa nr 6 im.Ryszarda Peryta w Zielonej Górze
  1273. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim, Ostrów Lubelski
  1274. Liceum Ogólnokształcace im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli
  1275. Zespół Szkół im. Jana Pawła w Zdzieszowicach
  1276. Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, Lublin
  1277. Publiczna Szkoła Podstawowa im. 9 Pułku Piechoty Legionów AK w Białopolu
  1278. Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach, Tarzymiechy Pierwsze
  1279. Zespół Szkół w Izdebniku
  1280. XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
  1281. Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach
  1282. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
  1283. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie
  1284. Szkoła Podstawowa w Konradowie
  1285. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach  
  1286. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
  1287. Zespół Szkół w Pisarzowicach 
  1288. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Poręba Średnia
  1289. Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego IV Liceum Ogólnokształcące, Puławy
  1290. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie
  1291. Szkoła Podstawowa w Macoszynie Dużym
  1292. Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno
  1293. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Laskowie
  1294. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozach  
  1295. Szkoła Podstawowa w Polubiczach
  1296. Szkoła Podstawowa nr 63 z oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
  1297. Szkoła Podstawowa w Korzeniewie, Korzeniewo

 

Zgłoś szkołę: zapraszamy szkoły z całej Polski

Poniżej znajduje się łącze do formularza, gdzie można zgłosić udział szkoły w kampanii.

Łącze do formularza.

Prosimy o podawanie oficjalnego adresu e-mail, pod którym będziemy weryfikować zgłoszenia.

Dla uczennic i uczniów: apel do Dyrekcji Waszej szkoły

Jeśli Wasza szkoła nie organizuje "Tygodnia ulgi" możecie wystosować własny apel do Dyrekcji szkoły.

Wzór petycji można pobrać z naszej strony.

Organizujesz Tydzień ulgi? Ściągnij plakat do samodzielnego wydruku.

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia: 

  • jeśli organizujecie "Tydzień" pobierzcie, wydrukujcie i powieście w szkole plakat https://bit.ly/3vIt3vi
  • nie potrzebujecie naszej zgody na organizację "Tygodnia"
  • Waszej zgody potrzebujemy, aby umieścić szkołę na liście na niniejszej stronie
  • wszystkie szkoły, które zgłoszą się przez formularz otrzymają pocztą certyfikat udziału oraz wydrukowany plakat

Plakat (plik JPEG, 7 MB).

Konferencja poświęcona konsekwencjom pandemii COVID-19 dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Współorganizatorzy: Młodzieżowa Rada Krakowa oraz Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ

Link do transmisji wideo na Facebooku

Link do transmisji wideo na YouTube

Z serwera Uniwersytetu można pobrać nagranie dźwiękowe konferencji.

9.45 - Otwarcie Konferencji [plik 1]
10.00-10.30 - Prof. Małgorzata Kossowska

Konsekwencje pandemii COVID-19 dla zdrowia psychicznego i edukacji dzieci i młodzieży [plik 2]
10.30-11.00 - dr Diana Kusik, Weronika Karcz, Katarzyna Pragacz.
Jak nie drzwiami to przez okno. Dobrostan i poczucie sensu w czasach pandemii.
11.00-.11.30 - dr Agnieszka Fusińska - Korpik

Profilaktyka depresji [plik 3]
11.30 - 12.00 - DYSKUSJA - sesja pytań i odpowiedzi
W spotkaniu udział wezmą:
- prof. dr hab. Małgorzata Kossowska - Instytut Psychologii Uniwersytet Jagielloński
- dr Diana Kusik, Weronika Karcz, Katarzyna Pragacz - Instytut Psychologii Uniwersytet Jagielloński
- dr Agnieszka Fusińska - Korpik Szpital Kliniczny im. Dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

 

Link dotransmisji wideo na Facebooku.
Link dotransmisji wideo na YouTube.

Kampania "Tydzień ulgi" w mediach

Kampanię relacjonowały najważniejsze polskie media oraz media lokalne

Doniesienia w mediach ogólnopolskich:

Doniesienia w mediach lokalnych:

Materiały prasowe

Pobierz notatkę prasową, nagrania dźwiękowe oraz pliki graficzne.

Obejrzyj konferencję prasową.

Pobierz materiały prasowe.