Obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Pilarczyk

Dyrekcja i Rada Instytutu Psychologii UJ, uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 13 listopada 2018 roku, o godzinie 11:30, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Pilarczyk pt. Angażowanie uwagi przez treść emocjonalną i cechy fizyczne bodźca wzrokowego.

Promotor:

dr hab.  Eligiusz Wronka,

Promotor pomocniczy:

dr hab. Michał Kuniecki

Recenzenci:

dr hab. Aneta Brzezicka, prof. USWPS (Wydział Psychologii, USWPS w Warszawie)

dr hab. Jarosław Michałowski, prof. USWPS (Wydział Zamiejscowy, USWPS

w Poznaniu)

streszczenie pracy
recenzja prof. Brzezickiej
recenzja prof. Michałowskiego
zaproszenie na obronę
Zaproszenie na uroczystość rozdania dyplomów
Obrona rozprawy doktorskiej mgr Moniki Szczygieł
Startuje nowy projekt w IPs UJ!
Inauguracja roku akademickiego 2018/2019