Wydarzenia minione

Kawiarnia Naukowa Instytutu Psychologii UJ

Serdecznie zapraszamy na spotkanie inaugurujące Kawiarnię Naukową Instytutu Psychologii UJ, które odbędzie się we czwartek 15 grudnia o godz. 19.00 w Pauzie przy ul. Stolarskiej 5/3, I piętro (Pasaż Bielaka).

Spotkanie dyskusyjno-filmowe pod hasłem "Starość Pełna Życia"

Zapraszamy na spotkanie dyskusyjno-filmowe pod hasłem "Starość Pełna Życia". Uczestnicy będą mięli okazję obejrzeć film pt. "Kwartet" (2012) w reż. D. Hoffmana oraz wziąć udział w dyskusji z ekspertem – panią mgr Agnieszką Baran z Akademii Pełni Życia, specjalistką ds. opracowywania programów aktywizacji osób starszych.
Kawiarni Naukowej IPs

Zapraszamy na spotkanie Kawiarni Naukowej IPs zatytułowane: Czego nie wiemy o starości?
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Magdaleny Kosno

Dyrekcja i Rada Instytutu Psychologii UJ uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 19 maja 2016 roku o godzinie 14.00 w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Magdaleny Kosno, pt. " Funkcje zarządzające a tutoring rówieśniczy".