Obrona rozprawy doktorskiej mgra Jana Jastrzębskiego

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 24 marca 2021 roku (środa) o godzinie 10:30, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Jana Jastrzębskiego pt.: Sensory discrimination and its place in the structure of human cognitive abilities.

Promotor:

dr hab. Adam Chuderski, prof. UJ

Recenzenci:

prof. dr hab. Grzegorz Sędek (SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie)

dr hab. Marcin Zajenkowski, prof. UW (Wydział Psychologii UW w Warszawie)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgra Jana Jastrzębskiego oraz jej streszczenie: tutaj

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do 22 marca 2021 roku pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

mgr Małgorzata Wojciechowska

Z up. Łukasz Żuraw