Obrona rozprawy doktorskiej mgra Błażeja Wojdały

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 17 grudnia 2020 roku (czwartek) o godzinie 9:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Błażeja Wojdały pt.: Sytuacja egzystencjalna adolescentów – wychowanków rodzin zastępczych.

Promotor:

dr hab. Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz, prof. UJ

Recenzenci:

dr hab. Anna Cierpka (Wydział Psychologii UW w Warszawie)

dr hab. Andrzej Ładyżyński, prof. UWr (Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych UWr we Wrocławiu)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgra Błażeja Wojdały oraz jej streszczenie: tutaj

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do 14 grudnia 2020 roku pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

mgr Małgorzata Wojciechowska

Z up. Łukasz Żuraw