Obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Filip

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 16 października 2020 roku (piątek) o godzinie 11:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Filip pt.: The role of pragmatics in language and social cognition development.

Promotor:

dr hab. Marta Białecka-Pikul, prof. UJ

Promotor pomocniczy:

dr Arkadiusz Białek

Recenzenci:

prof. dr hab. Ewa Haman (Wydział Psychologii UW w Warszawie)

dr Paula Rubio-Fernández (Department of Philosophy, Classics, History of Art and Ideas Faculty of Humanities, Oslo Norwegia)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Anny Filip oraz jej streszczenie: tutaj

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do 12 października 2020 roku pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

mgr Małgorzata Wojciechowska

Z up. Łukasz Żuraw