Obrona rozprawy doktorskiej mgr Patrycji Siemiginowskiej

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 28 lipca 2020 roku (wtorek) o godzinie 13:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Patrycji Siemiginowskiej pt.: Wpływ dziennej aplikacji monochromatycznego światła niebieskiego na bioelektryczną aktywność mózgu i nastrój w zależności od chronotypu i typu okołodobowego.

Promotor:

dr hab. Irena Iskra-Golec, prof. USWPS (Wydział Psychologii i Prawa SWPS w Poznaniu)

Recenzenci:

prof. dr hab. Piotr Francuz (Instytut Psychologii KUL w Lublinie)

dr hab. Konrad Jankowski (Wydział Psychologii UW w Warszawie)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Patrycji Siemiginowskiej oraz jej streszczenie: tutaj

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do 27 lipca 2020 roku pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

mgr Małgorzata Wojciechowska

Z up. Łukasz Żuraw