marzec 2017

20170330

Spotlkanie z cyklu "Porozmawiajmy o autyzmie"

Data: 30.03.2017
Czas rozpoczęcia: 17.15
Miejsce: Instytut Psychologii, ul. Ingardena 6, s.6.01
Organizator: Instytut Psychologii oraz Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych
Spotlkanie z cyklu "Porozmawiajmy o autyzmie"

Zapraszamy na inaugurację nowego cyklu spotkań dyskusyjnych organizowanych przez Instytut Psychologii UJ wraz z Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych pt. "Porozmawiajmy o autyzmie". W ramach pierwszego spotkania dr Krzysztof Gerc wygłosi wykład pt. "Autystyczne spektrum zaburzeń - kontekst teorii i współczesnych badań oraz praktyki psychologicznej". Po wykładzie odbędzie się dyskusja. Zapraszamy psychologów, pedagogów, studentów rodziców i opiekunów dzieci ze spektrum autyzmu, a także wszystkich, którym bliska jest problematyka autyzmu.