Wiadomości z Instytutu

Uchwała w sprawie poparcia stanowiska Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego na temat zdrowia osób o orientacji homoseksualnej

Na posiedzeniu Rady Naukowej Instytutu Psychologii UJ w dniu 5 stycznia 2017 r., w ślad za Radą Naukową Instytutu Psychologii UAM, przyjęto uchwałę w sprawie poparcia stanowiska Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego na temat zdrowia osób o orientacji homoseksualnej. W swoich uchwałach obie Rady Naukowe w pełni solidaryzują się z treścią oświadczenia na temat zdrowia osób o orientacji homoseksualnej, opublikowanego przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne w dniu 7 listopada 2016 r.

Warsztaty dla dzieci w Instytucie Psychologii

Instytut Psychologii UJ przygotował specjalne warsztaty dla dzieci pt. "Co badają psychologowie?"

Dofinansowanie projektu "Badania wpływu treningu pamięci roboczej na poznawcze i emocjonalne funkcjonowanie osób uzależnionych od hazardu”

Projekt pt. "Badania wpływu treningu pamięci roboczej na poznawcze i emocjonalne funkcjonowanie osób uzależnionych od hazardu” kierowany przez dr. hab. Jarosława Orzechowskiego otrzymał dofinansowanie

Wywiad z prof. dr. hab. Edwardem Nęcką

Gorąco polecamy lekturę wywiadu z prof. dr. hab. Edwardem Nęcką - pracownikiem Instytutu Psychologii UJ i wiceprezesem Polskiej Akademii Nauk.

Nowe Labolatorium w Instytucie Psychologii

Dzięki dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na inwestycje w zakresie dużej infrastruktury badawczej zakupiono Przezczaszkowy stymulator magnetyczny z neuronawigacją