Wiadomości z Instytutu

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Potoczek

Stypendium naukowe dla młodych naukowców OPUS

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Ogólnej, w związku z realizacją projektu pt. „Analiza roli pamięci roboczej w powstawaniu mimowolnych wspomnień autobiograficznych. Badanie mechanizmów poznawczych warunkujących mimowolne wspomnienia autobiograficzne.” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 18.
List Otwarty Psychologów do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w sprawie Sytuacji Uchodźców na Granicy Polsko-Białoruskiej

Rada Naukowa Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Radą Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządem Polskiej Federacji Psychoterapii wystosowała do Premiera RP wspólne stanowisko w związku z sytuacją na Polsko-Białoruskiej granicy.

Informacja o konkursie na dwa stanowiska adiunkta w grupie pracowników badawczych w Instytucie Filozofii na Wydziale Filozoficznym

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na dwa stanowiska adiunkta w grupie pracowników badawczych w Instytucie Filozofii (Zakład Kognitywistyki) na Wydziale Filozoficznym, w związku z realizacją projektu pt. Sprzężenia oscylacji neuronalnych związane z ogólną sprawnością percepcyjną: identyfikacja, eksploracja, stymulacja, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki (Sonata Bis 7).

Pracownik naukowo-techniczny w Laboratorium Badania Bólu - konkurs

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko PRACOWNIKA NAUKOWO-TECHNICZNEGO W LABORATORIUM BADANIA BÓLU w Zakładzie Psychologii Ogólnej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach projektu pt. „Od(uczenie) się bólu przez konsekwencje. Tworzenie uczeniowej teorii działania placebo” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu MAESTRO 12 (el. PSP: K/PBN/000046).